• Menu

  Solidny i uniwersalny – Samsung Galaxy J3

  Samsung Galaxy J3Samsung to marka o globalnym zasięgu oraz bogatych tradycjach. W swojej ofercie posiada wiele interesujących telefonów, a jednym z najpopularniejszych jest Galaxy J3.

  Najlepszy kompan na każdy dzień

  Użyteczność telefonów komórkowych rośnie z roku na rok. Obecnie przynajmniej jedną komórkę posiada właściwie każdy, a dzięki sukcesywnemu wdrażaniu coraz to nowych technologii, korzystanie z nich jest prostsze i bardziej użyteczne. Smartfon przydaje się w pracy, szkole, na studiach czy na urlopie. Dzięki niemu w każdym momencie możesz sprawdzić najnowsze wydarzenia na świecie, dowiedzieć się, co słychać u znajomych lub obejrzeć kolejny odcinek ulubionego serialu. A to tylko niektóre z możliwości dostępnych w topowych modelach.

  Aby jednak w pełni cieszyć się różnorodnymi funkcjami oraz możliwościami oferowanymi przez telefonię komórkową, warto posiadać jakościowy i bezawaryjny smartfon. Jednym z takich właśnie jest Samsung Galaxy J3. Bezkompromisowe urządzenie zostało wykonane z klasowych materiałów, a swoim wykończeniem przypomina klasyczne modele w odświeżonej i unowocześnionej wersji.

  Wygodny i praktyczny Samsung Galaxy J3

  Nikogo nie trzeba przekonywać o tym, jak istotna jest wygoda obsługi telefonu komórkowego. W J3 zastosowano specjalne, owalne ramki na bocznych krawędziach, aby nazbyt ostre wykończenia nie uwierały w rękę. Mogłoby to być szczególnie dokuczliwe dla osób, które często korzystają z komórki np. w pracy.

  Zastosowano również optymalne wymiary, wynoszące 142,3 mm wysokości, 71 mm szerokości i 7,9 mm grubości. Telefon jest ponadto lekki (waży jedynie 138 g), dzięki czemu komfortowo i pewnie leży tak w męskiej, jak i delikatniejszej, kobiecej dłoni. Warto też zwrócić uwagę na wąską ramkę wokół 5-calowego ekranu Super AMOLED, która ma jedynie 4,56 mm. Wykończenia tego typu są obecnie bardzo modne.

  Odnośnie do wyświetlacza warto jeszcze wspomnieć o zastosowaniu technologii zmniejszającej zużycie baterii. Wiele obecnie produkowanych telefonów nie radzi sobie z dużą częstotliwością użytkowania i zmusza właściciela do częstego ładowania urządzenia. Energooszczędny ekran, optymalnie dobrana jednostka napędowa (procesor czterordzeniowy 4 x 1,5 GHz) oraz bateria o pojemności 2600 mAh to gwarancja pewnego i płynnego działania bez konieczności ciągłego podłączania J3 do ładowarki.

  Uniwersalny Galaxy J3

  Ogromną zaletą telefonu Samsung Galaxy J3 jest jego wszechstronność. Projektanci azjatyckiego producenta od lat dokładają starań, aby odpowiadać na potrzeby użytkowników na całym świecie. Dzięki bogatym doświadczeniom, w tym modelu udało się zawrzeć wszystkie te elementy, które decydują o funkcjonalności i praktyczności urządzenia.

  Sprawne i wydajne podzespoły gwarantują płynne działanie telefonu nawet w przypadku korzystania z wielu programów w tym samym czasie. Wbudowaną pamięć wewnętrzną 8 GB można rozszerzyć aż do 128 GB, co pozwala na zapisanie niewyobrażalnej ilości zdjęć oraz filmów. Zestaw multimedialny, z aparatem o rozdzielczości 8 Mpix na czele oraz świetnym systemem audio, pozwala na uchwycenie każdej chwili. Tylko kilka kliknięć dzieli cię od zrobienia ostrego i wyraźnego zdjęcia podczas rodzinnej uroczystości lub wakacyjnego wyjazdu.

  Samsung Galaxy J3 to telefon dla każdego, kto ceni funkcjonalność oraz walory użytkowe. Smartfon działa płynnie i bezawaryjnie, a eleganckie wykończenie obudowy nadaje mu klasy oraz szyku. Dzięki swej uniwersalności znajduje zastosowanie w rękach użytkownika prywatnego i biznesowego.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane