• Menu

  Samochodem na lotnisko? Sprawdź opcje parkingu

  Parking na lotniskuPodróż samolotem wymaga doskonałej organizacji. Dokumenty, bilety, odprawa, podróż na lotnisko… to tylko niektóre z kwestii, o które musisz zadbać wcześniej. Zdecydowałeś się, że na lotnisko pojedziesz samochodem?

  Świetnie! To bez wątpienia najwygodniejsza i zarazem najlepsza opcja. Jeśli podróżujesz z dziećmi bądź z przyjaciółmi, dojazd samochodem na lotnisko przyniesie Ci wiele korzyści i ułatwi spokojny transfer do samolotu!

  Parking na lotnisku

  Pierwszą myślą, która na pewno przychodzi Ci do głowy, jest parking na lotnisku. To dobra opcja, choć warto wziąć pod uwagę koszty takiego rozwiązania. Parkingi na lotnisku są świetnie zlokalizowane. Do samolotu masz parę kroków i nie musisz martwić się o jakiekolwiek opóźnienia. Warto jednak wcześniej zapoznać się z zasadami pozostawiania samochodu na lotniskowym parkingu. Pod uwagę weź także ceny takiego rozwiązania. Jeśli to dla Ciebie zbyt droga inwestycja, szukaj tańszych opcji!

  Parking wokół lotniska i bardziej przyjazne ceny

  Bardziej oszczędnym spodoba się z pewnością opcja parkingów komercyjnych wokół lotniska. Dzięki nim możesz swobodnie i bezpiecznie zostawić samochód, jednocześnie nie płacąc dużej sumy pieniędzy jak na samym lotnisku. Planując podróż koniecznie zapoznaj się wcześniej z dostępnymi parkingami tego typu. Lecąc z Warszawy, postaw na https://modlinparking.pl/. To profesjonalny parking wokół lotniska, gdzie masz darmowy dojazd taksówką do samego lotniska! Znacznie ułatwi to sprawny wylot i sprawi, że Twoja głowa będzie o wiele spokojniejsza.

  A może znajomy kierowca?

  Osoby, które nie chcą korzystać z opcji pozostawiania samochodu na parkingu na lub wokół lotniska, pozostaje skorzystanie z uprzejmości znajomego bądź przyjaciela. Znika wtedy problem dłuższego zaparkowania na lotnisku. Warto jednak dobrze rozważyć te opcję, która tylko na pozór wydaje się banalna.

  Zlecając komuś podwóz na lotnisko musisz bowiem:

  • mieć pewność, iż dana osoba nie zapomni o przysłudze
  • mieć pewność, iż dana osoba przyjedzie po Ciebie na czas
  • znaleźć w pełni dyspozycyjną i zaufaną osobę

  Plusem takiego rozwiązania bez wątpienia jest oszczędność pieniędzy. Zastanów się jednak czy posiadasz zaufaną osobę, której możesz powierzyć w pełni transfer na lotnisko i przywiezienie Cię na miejsce po przylocie!

  Jedna odpowiedź do “Samochodem na lotnisko? Sprawdź opcje parkingu”

  1. Tomasz.N pisze:

   Najlepsze opcje parkingowe są zdecydowanie pod Modlinem, porównywałem cenowo z innymi lokalizacjami i najlepiej kalkuluje mi się w lotniskomodlin.org

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane