• Menu

  Rajdowy chronometr od Certiny

  Certina DS PodiumKażdy fan sportów motorowych wie to na pewno – w wyścigu najważniejszy jest czas! Od dziś niesamowita precyzja i doświadczenie z toru trafiają wprost do Twojego zegarka.

  DS Podium Chronograph Lap Timer Racing Edition firmy Certina jest emanacją tego co łączy czas i zawrotną prędkość. Już na pierwszy rzut oka stylistyka nowej, wyścigowej edycji DS Podium Chronograph przywodzi na myśl wyścigowe barwy Porsche czy też opony stosowane w bolidach formuły 1.

  Chronometr w wyścigowym stylu

  Zegarek Certina DS Podium Chronograph Lap Timer Racing Edition powstał z myślą o wyścigowej serii ADAC GT Masters. Certina, która odpowiada za pomiary czasów w tej popularnej serii sprawiła, że Chronograph Lap Timer Racing Edition łamie wszystkie dotychczasowe stereotypy. Dzięki wyścigowemu doświadczeniu udało się stworzyć wyjątkowy chronograf, który pozwoli Ci mierzyć czas z dokładnością do 1/10 sekundy! Nudzą Cię klasyczne, eleganckie chronometry i chcesz żeby Twój chronometr był tak szybki jak Ty? Certina DS Podium Chronograph Lap Timer Racing Editon to zegarek właśnie dla Ciebie!

  Wyścigowa Certina DS Podium Chronograph Lap Timer Racing Edition

  Certina DS PodiumPosiadanie zegarka Certina DS Podium Chronograph niesie za sobą wiele korzyści. Kontrastujące barwy połączone z detalami jak np. szyty pasek z plecionymi krawędziami sprawiają, że Chronograph Lap Timer Racing Edition  zagwarantuje nam wyścigowy, niepowtarzalny design.

  Ten chronometr z certyfikatem dokładności COSC gwarantuje nam doskonałą precyzję pomiaru, a lap timer pozwoli nam na liczenie okrążeń. Certina DS Podium Chronograph Lap Timer Racing Edition dzięki autorskiemu systemowi DS zapewni też dodatkową odporność na warunki zewnętrzne. To wszystko sprawia, że Certina DS Podium Chronograph Lap Timer Racing Edition to doskonały zegarek dla każdego fana motoryzacji.

  Opisany model to nie pierwszy zegarek w rajdowym stylu stworzony przez tego producenta. I z pewnością nie ostatni, bo znana z zamiłowania do sportu marka Certina uwielbia zaskakiwać swoich fanów i przekonywać do siebie nowe osoby.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane