• Menu

  PRZEGLĄD NAJMODNIEJSZYCH FOTOTAPET ZE SKLEPEM UWALLS

  Fototapety mają w sobie niezwykły potencjał. Wszędzie tam, gdzie się pojawią, budzą silne emocje. Często jest to zachwyt, zaskoczenie i podziw. Jeśli chcesz, aby Twoje wnętrza wywoływały taki efekt, postaw na oryginalną fototapetę. Wybór odpowiedniego modelu ułatwi przegląd najmodniejszych fototapet ze sklepem Uwalls.

  Fototapety

  Fototapety jako dekoracja wnętrza to rozwiązanie, które idealnie sprawdza się zarówno w nowoczesnym, jak i klasycznym stylu. Moda na realistyczne wykończenie ściany trwa cały czas.

  Zalety fototapet

  Dlaczego warto pokryć ścianę fototapetą?

  • Fototapety Uwalls.pl są dostępne w wielu kolorach i motywach. Wybór obrazów jest wręcz nieograniczony, dlatego łatwo dopasować je do konkretnego pomieszczenia (salonu, kuchni, łazienki) oraz stylu ich wykończenia.
  • Doskonała jakość wydruku i idealne odwzorowanie każdego szczegółu sprawia, że obrazy są niezwykle realistyczne. W efekcie fototapety zachwycają, podkreślają oryginalność wnętrza i pozwalają przenieść się w dowolne miejsce na ziemi.
  • Nowoczesne tapety są łatwe w czyszczeniu, odporne na uszkodzenia mechaniczne i blaknięcie.
  • Montaż i demontaż fototapet jest bardzo prosty. Modele samoprzylepne nie wymagają nawet użycia kleju.

  Fototapety

  Najmodniejsze fototapety do sypialni w sklepie Uwalls

  Popularne fototapety do sypialni w sklepie Uwalls mają motyw kwiatowy. Urokliwa roślinność sprawia, że miejsce wypoczynku zyskuje kobiecy charakter. Ponadczasowym obrazem jest z kolei zachód słońca oraz krajobraz lasu, jeziora i gór, tworzące w sypialni beztroski klimat. Modną propozycją są fototapety imitujące tkaninę czy tło z relaksującym motywem spa.

  Najmodniejsze fototapety do kuchni i jadalni w sklepie Uwalls

  W modnej kuchni i jadalni nie może zabraknąć fototapety z soczystymi owocami, zdrową żywnością czy lampką wina. Ponadczasowy jest wybór aromatycznej kawy. Nowocześnie prezentują się fototapety z napisami i rysunkiem akcesoriów kuchennych.

  Fototapety

  Najmodniejsze fototapety do salonu w sklepie Uwalls

  Salon to miejsce reprezentatywne, które dzięki fototapetom z widokiem na największe miasta pozwolą odbyć Twoim gościom podróż do najpiękniejszych zakątków świata. Pokój dzienny warto udekorować motywem roślinnym lub imitacją obrazu ściennego.

  Najmodniejsze fototapety do łazienki w sklepie Uwalls

  Propozycją do modnej łazienki są fototapety z imitacją marmuru, geometrycznymi wzorami i kroplami w mocnym przybliżeniu. Tutaj sprawdzą się też motywy spa i wzory kwiatowe.

  Fototapety

  Najmodniejsze fototapety 3D w sklepie Uwalls

  Na topie są przede wszystkim fototapety 3D z geometrycznym i abstrakcyjnym układem brył (np. kulami) lub krajobrazem np. tunelem czy korytarzem, optycznie powiększającym pomieszczenie. Coraz popularniejsze stają się trójwymiarowe obrazy rzeźb i wrażenie ściany przebijanej przez konkretny obiekt np. piłkę, lwa lub tygrysa.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane