logo
logo
logo
logo
czarter samolotów

Prywatne loty samolotem coraz popularniejsze
Opublikowano: 20 października 2021

Wynajem samolotu staje się w Europie coraz powszechniejszy. Rośnie zainteresowanie zarówno zakupem, jak i czarterem prywatnych statków powietrznych. Nadążając za zmieniającym się rynkiem, linie lotnicze dopasowują swoją ofertę do coraz szerszego grona interesantów.

W artykule podamy kilka cech, które sprawiają, że zamawiane loty prywatnymi odrzutowcami rosną w siłę i rokrocznie znajdują coraz większą liczbę chętnych.

 

czarter samolotów

Społeczeństwo się bogaci, rynek się dopasowuje

Jeszcze kilkanaście lat temu lot prywatnym odrzutowcem zarezerwowany był wyłącznie dla najbogatszych przedsiębiorców oraz polityków wysokiego szczebla. Obecnie na taką przyjemność mogą pozwolić sobie zarówno klienci biznesowi, jak i indywidualni. By wynająć prywatny samolot, nie musimy wykładać walizki pieniędzy. Ceny „powietrznych taksówek” zostały dopasowane do potrzeb i realiów rynku, a rynek ten sukcesywnie się rozwija. Sprawdź ofertę czarterów bartoliniair.com gwarantują najszybszy i w pełni dostosowany wybór do Twoich potrzeb.

Postępująca dynamizacja życia i chroniczny brak czasu

Jedno pozostaje niezmienne – ciągły brak czasu. To przez ten czynnik, którego do tej pory nie udało nam się okiełznać, musimy wybierać coraz szybsze środki lokomocji. Niewątpliwie lot samolotem pozostaje najszybszym z nich. Mimo że latanie jest najszybszą dostępną formą podróży, to odprawa, wszelkie formalności, dojazd na lotnisko i oczekiwanie w kolejkach zdecydowanie nie należą do szybkich, a tym bardziej przyjemnych czynności. Niestety, wielu podróżnych musi ich doświadczać, wybierając loty rejsowe.

Dla kogo dedykowane są loty prywatnymi odrzutowcami?

Loty prywatnymi odrzutowcami to propozycja dla wszystkich tych, którzy cenią swój czas, komfort, prywatność i elastyczność w dopasowaniu do osobistych planów. Podróż prywatnym lub prywatnie wyczarterowanym odrzutowcem to obecnie najszybszy i najbardziej komfortowy sposób podróży. Co więcej, pozostający w zasięgu sporego grona osób.

Lot odrzutowcem nie musi wiązać się wyłącznie z biznesem. Pragniesz odwiedzić swoją rodzinę znajdującą się na drugim końcu świata? Znajomy zaprosił Cię na partyjkę golfa? Wybierasz się na wakacje? Nic prostszego. Wystarczy zadzwonić do przewoźnika i umówić lot. Firmy zarządzające flotą zorganizują resztę. Zajmą się wszystkim, za Ciebie – określeniem menu obecnego na pokładzie, czy zatrudnieniem stewardess i pilotów.

Co więcej, obecnie większość przewoźników posiada własne aplikacje online do rezerwowania i wyceny lotów, czy monitorowania lotów Empty Legs. Jest to kolejne ułatwienie znacząco redukujące czas związany z planowaniem podróży.

Jeżeli jednak Twoje plany ulegną zmianie – zechcesz zostać na miejscu dłużej, czy spóźnisz się na odprawę, samolot na Ciebie poczeka. Co więcej, na pokładzie poczujesz całkowitą wolność. Na pokład możesz zabrać znajomych i przyjaciół, swoje zwierzę, czy dowolną ilość bagażu.

Po wylądowaniu w miejscu docelowym przewoźnicy najczęściej organizują transport autem lub śmigłowcem z płyty lotniska do wybranego celu Twojej podróży.

Zainteresowany? Sprawdź ofertę przewoźnika Jet Story i podróżuj zgodnie z najwyższymi standardami!

Tagi: , , , ,

Udostępnij ten post:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Powiązane treści

Jak wybrać rodzaj transportu

Jak wybrać odpowiedni rodzaj transportu?...

Wybór odpowiedniej formy transportu nie jest łatwym zadaniem....
Szkolenia ADR

Szkolenia ADR – zdobądź uprawnienia na...

Podnieś swoje kwalifikacje. Szkolenia ADR dla kierowców na prz...
tachograf

Ewidencja czasu pracy kierowców, czyli o tach...

Praca kierowcy ciężarówki lub autobusu jest niezwykle odpowiedzialna,...
Boeing 787

Boeing 787 Dreamliner – wstrzymanie dostaw z...

Jak pisze na swoim portalu amerykańska telewizja CNBC, Boeing wstrzyma...