• Menu

  Prywatne loty samolotem coraz popularniejsze

  Wynajem samolotu staje się w Europie coraz powszechniejszy. Rośnie zainteresowanie zarówno zakupem, jak i czarterem prywatnych statków powietrznych. Nadążając za zmieniającym się rynkiem, linie lotnicze dopasowują swoją ofertę do coraz szerszego grona interesantów.

  W artykule podamy kilka cech, które sprawiają, że zamawiane loty prywatnymi odrzutowcami rosną w siłę i rokrocznie znajdują coraz większą liczbę chętnych.

  Społeczeństwo się bogaci, rynek się dopasowuje

  Jeszcze kilkanaście lat temu lot prywatnym odrzutowcem zarezerwowany był wyłącznie dla najbogatszych przedsiębiorców oraz polityków wysokiego szczebla. Obecnie na taką przyjemność mogą pozwolić sobie zarówno klienci biznesowi, jak i indywidualni. By wynająć prywatny samolot, nie musimy wykładać walizki pieniędzy. Ceny „powietrznych taksówek” zostały dopasowane do potrzeb i realiów rynku, a rynek ten sukcesywnie się rozwija.

  Postępująca dynamizacja życia i chroniczny brak czasu

  Jedno pozostaje niezmienne – ciągły brak czasu. To przez ten czynnik, którego do tej pory nie udało nam się okiełznać, musimy wybierać coraz szybsze środki lokomocji. Niewątpliwie lot samolotem pozostaje najszybszym z nich. Mimo że latanie jest najszybszą dostępną formą podróży, to odprawa, wszelkie formalności, dojazd na lotnisko i oczekiwanie w kolejkach zdecydowanie nie należą do szybkich, a tym bardziej przyjemnych czynności. Niestety, wielu podróżnych musi ich doświadczać, wybierając loty rejsowe.

  Dla kogo dedykowane są loty prywatnymi odrzutowcami?

  Loty prywatnymi odrzutowcami to propozycja dla wszystkich tych, którzy cenią swój czas, komfort, prywatność i elastyczność w dopasowaniu do osobistych planów. Podróż prywatnym lub prywatnie wyczarterowanym odrzutowcem to obecnie najszybszy i najbardziej komfortowy sposób podróży. Co więcej, pozostający w zasięgu sporego grona osób.

  Lot odrzutowcem nie musi wiązać się wyłącznie z biznesem. Pragniesz odwiedzić swoją rodzinę znajdującą się na drugim końcu świata? Znajomy zaprosił Cię na partyjkę golfa? Wybierasz się na wakacje? Nic prostszego. Wystarczy zadzwonić do przewoźnika i umówić lot. Firmy zarządzające flotą zorganizują resztę. Zajmą się wszystkim, za Ciebie – określeniem menu obecnego na pokładzie, czy zatrudnieniem stewardess i pilotów.

  Co więcej, obecnie większość przewoźników posiada własne aplikacje online do rezerwowania i wyceny lotów, czy monitorowania lotów Empty Legs. Jest to kolejne ułatwienie znacząco redukujące czas związany z planowaniem podróży.

  Jeżeli jednak Twoje plany ulegną zmianie – zechcesz zostać na miejscu dłużej, czy spóźnisz się na odprawę, samolot na Ciebie poczeka. Co więcej, na pokładzie poczujesz całkowitą wolność. Na pokład możesz zabrać znajomych i przyjaciół, swoje zwierzę, czy dowolną ilość bagażu.

  Po wylądowaniu w miejscu docelowym przewoźnicy najczęściej organizują transport autem lub śmigłowcem z płyty lotniska do wybranego celu Twojej podróży.

  Zainteresowany? Sprawdź ofertę przewoźnika Jet Story i podróżuj zgodnie z najwyższymi standardami!

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane