logo
logo
logo
logo
programy CAD

Programy CAD 2D – subskrypcja czy wieczysta licencja?
Opublikowano: 3 marca 2024

Czy zamiennik AutoCAD może być równie dobry? Czy są opcje, które naprawdę mogą konkurować z uznawanym za lidera na rynku – Autodeskiem? To pytanie, które każdego dnia zadaje sobie wielu projektantów. Coraz większą część branży wypełniają programy CAD z wieczystą licencją.

Jest to opcja dużo korzystniejsza pod względem ekonomicznym. Comiesięczna oszczędność może zrobić wrażenie na każdym użytkowniku – zarówno prywatnym, jak i firmowym. Taki zamiennik AutoCAD to np. coraz bardziej popularny (nie tylko w Polsce) GstarCAD. Jest to uniwersalny program CAD 2D/3D i przede wszystkim, jest to CAD z wieczystą licencją. Jak więc najlepiej sprawdzić, które rozwiązanie jest najlepsze? Nie jest to wcale skomplikowane ani kosztowne.

W pierwszej kolejności warto po prostu przetestować AutoCAD demo i wersję demo zamiennika autocad, w tym przypadku programu GstarCAD. Obie wersje demo posiadają pełną funkcjonalność, dlatego rzetelnie wykonane testy będą miarodajne. AutoCAD demo jest dostępne na stronie internetowej dystrybutora. Praktycznie każdy zamiennik AutoCAD również posiada takie wersje – CAD z wieczystą licencją, GstarCAD ma ją na swojej stronie.

AutoCAD demo można wykorzystać przez 30 dni za darmo – jest to czas, który pozwala na zapoznanie się z jego możliwościami. Jeżeli jednocześnie będzie porównywany zamiennik AutoCAD, to każdy z  potencjalnych użytkowników/klientów będzie mógł wyciągnąć odpowiednie dla siebie wnioski. Często okazuje się, że funkcje i możliwości są podobne, dlatego CAD z wieczystą licencją wygrywa ceną.

Jest grupa zwolenników, którzy nie muszą sprawdzać AutoCAD demo i porównywać go z innymi – wiedzą i bez tego, czego chcą. Czy jest to jednak dobre rozwiązanie? CAD z wieczystą licencją to ogromna oszczędność w skali roku. Pokusimy się więc o stwierdzenie, że warto to sprawdzić. AutoCAD demo nic nie kosztuje, testowe wersje innych programów również. Pozostaje tylko wygospodarować chwilę czasu na testy i wybrać rozsądnie.

Tagi: , , , ,

Udostępnij ten post:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Powiązane treści

Polcom

Zarządzanie Infrastrukturą IT przez Polcom: G...

W dynamicznie rozwijającym się świecie biznesu, zarządzanie infrastruk...
Dobór przewodu do mocy

Dobór przewodu do mocy...

Przewody elektryczne są kluczowym elementem każdej instalacji energoel...
Pozyskanie kapitału do startupu

Pozyskanie kapitału do startupu. Jak się przy...

Pozyskanie kapitału to proces, do którego należy się dobrze przygotowa...
kontenery warsztatowe

Polkont DUO – wykorzystanie potencjału konten...

Elastyczność i efektywność – to elementy kluczowe dla sukcesu każdej f...