• Menu

  Producent suplementów diety

  FitLabsLaboratoria FitLabs to producent suplementów diety i odżywek dla sportowców, który przeciera nowe szlaki w swojej branży. Jest to jedna z wciąż stosunkowo nielicznego grona polskich marek, z których naprawdę możemy być dumni.

  Technologie w akcji

  Nasza duma może opierać się o fakt, iż FitLabs to tak zwana firma technologiczna. Oznacza to, że za jej sukcesem nie stoi to, co zwykle w polskich firmach, czyli duży nakład taniej pracy. Nie ma tutaj też żadnych tanich surowców, nadgodzin czy obniżania jakości w celu zwiększenia produkcji. Można powiedzieć, że w przypadku każdej z wymienionych kwestii wahadło wychyla się w drugą stronę i mamy tutaj znakomicie opłacanych pracowników o wysokich kompetencjach, którzy pracują w komfortowych warunkach i wolą wyprodukować jedną rzecz, ale za to dobrze.

  FitLabs obraca się w świecie zaawansowanych technologii i jest to wybór jak najbardziej świadomy. Suplementy diety można produkować w oparciu o starsze technologie i prostsze rozwiązania, ponieważ podstawowe kwestie związane z żywieniem sportowców i osób intensywnie trenujących wcale nie są skomplikowane. Problemy zaczynają się dopiero wtedy, kiedy firma dąży do maksymalizacji jakości oferowanych produktów i do tego dąży właśnie FitLabs.

  Trzeba tutaj zrozumieć, że bardzo proste rzeczy mogą być wyjątkowo skomplikowane. Wystarczy spojrzeć na węglowodany. Wiadomo, że sportowiec potrzebuje węglowodanów, by jego wysiłek był odpowiednio zasilany przez energię. Sęk w tym, że zjedzenie porcji najprostszego węglowodanu, glukozy, spowoduje co najwyżej rozwinięcie się tkanki tłuszczowej. Konieczne jest sprawienie, by cukier trafił w niewielkiej ilości do mięśnia, kiedy brakuje do niego glikogenu, a potem był podawany w odpowiednio niewielkich ilościach przez cały okres regeneracji organizmu i budowy nowych mięśni. To już jest szalenie skomplikowane i działalność zespołu FitLabs polega właśnie na tym, by w nieskończonej liczbie możliwości szukać tych najlepszych, a potem dostosowywać je tak, by jak najlepiej działały.

  Ciągły rozwój

  Zespół FitLabs stawia w ten sposób na ciągły rozwój. Praca nigdy się nie kończy, a jak wielkie różnice dają odpowiednio przygotowane suplementy diety niech udowodnią kulturyści. Wystarczy spojrzeć na kulturystów sprzed kilku dekad i kulturystów współczesnych. Ci dawniejsi wyglądają niczym współcześni amatorzy. Czy to oznacza, że nie trenowali na poważnie? Nic z tych rzeczy. Oni po prostu nie mieli dostępu do naukowego sukcesu współczesności. Nie mogli korzystać z produktów FitLabs, ponieważ produkty o takiej skuteczności w ich czasach się jeszcze nikomu nie śniły.

  Co będzie za kilka czy kilkanaście lat? Specjaliści z FitLabs nie przewidują już aż tak drastycznej rewolucji, ponieważ z każdym rokiem poszukiwanie skuteczniejszych substancji jest coraz trudniejsze, ale regularnie wprowadzane przez zespół FitLabs nowe produkty są najlepszym dowodem na to, że rozwój cały czas następuje.

  Osoby ćwiczące odczuwają to w taki sposób, że w coraz mniejszym stopniu muszą się w ogóle interesować tym, w jaki sposób suplementy działają, co robią z ich organizmem i w jaki sposób najlepiej z nich korzystać. Ambicją zespołu FitLabs jest tworzenie takich suplementów, dzięki którym osoba aktywna będzie mogła po prostu cieszyć się życiem i robić swoje, a suplementy będą po cichu realizowały swoje funkcje. To jest naprawdę do osiągnięcia i ciągłe postępy naukowe i nowe metody tworzenia suplementów diety sprawiają, że ten cel z każdym miesiącem osiągany jest w sposób coraz bardziej doskonały.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane