logo
logo
logo
logo
kosze prezentowe

Prezenty dla pracowników, kiedy warto je wręczać?
Opublikowano: 8 września 2023

Wszyscy wiemy, jak ogromne znaczenie dla wydajności i efektywności działania ma atmosfera w miejscu pracy. W końcu to właśnie tam spędzamy wiele godzin każdego dnia. Aby zadbać o przyjazną atmosferę, warto pamiętać o niewielkich szczegółach, które mają ogromne znaczenie. Jednym z nich są prezenty dla pracowników. Dlaczego warto wręczać prezenty swoim pracownikom i jakie prezenty sprawdzą się najlepiej?  

Zalety prezentów dla pracowników

Chyba każdy lubi dostawać prezenty. Jesteśmy przyzwyczajeni do tego obdarowywania się upominkami z bliskimi, jednak prezent od przełożonego dla pracownika to coś, co jest rzadziej spotykane. A szkoda, bo to naprawdę miły gest! Prezenty dla pracowników to przede wszystkim sposób na zintegrowanie się zespołu, a także na wyrażenie szacunku do pracy pracownika. Przełożony, który obdarowuje swoich podwładnych drobiazgami z okazji świąt, przedstawia się jako nie tylko szef, ale przede wszystkim człowiek. To zdecydowanie buduje przyjemną i przyjazną atmosferę, w której o wiele lepiej i wydajniej się pracuje oraz spędza czas. 

kosze prezentowe

Kiedy wręczać prezenty dla pracowników?

Kiedy warto pomyśleć o prezentach dla pracowników? Zdecydowanie najlepszą ku temu okazją jest okres świąteczny. To z Bożym Narodzeniem przede wszystkim kojarzą nam się prezenty, więc paczki świąteczne dla pracowników będą jak najbardziej mile widziane. Co warto podarować pracownikom z okazji świąt? Nie chodzi tu przecież o drogie prezenty, a raczej o gest. Wspaniałym rozwiązaniem będzie spersonalizowany kosz prezentowy. Może on zawierać w sobie butelkę ekskluzywnego alkoholu, wyjątkową kawę czy herbatę, a nawet naturalne kosmetyki pielęgnacyjne. Całość zapakowana jest w estetyczny sposób, co sprawia, że staje się eleganckim upominkiem idealnym z okazji świąt czy innej okoliczności. 

kosze prezentowe

Prezenty świąteczne personalizowane do Twojej firmy

Nasze kosze prezentowe mogą być spersonalizowane w celu doskonałego dopasowania do osoby obdarowywanej. Możliwy jest dowolny wybór kolorystyki dodatków oraz darmowa personalizacja karty z życzeniami. Wyjątkową opcją jest możliwość zamówienia graweru logo firmy na drewnianym boxie. Dzięki temu prezent staje się wyjątkową pamiątką na długie lata. Opcja personalizacji sprawia, że podarowane upominki stają się unikalne i charakterystyczne dla danej firmy. 

kosze prezentowe

Darmowa dostawa już w 24h!

O wyborze najbardziej odpowiedniego prezentu nierzadko decyduje termin jego dostawy. To ważne zwłaszcza, gdy do danego święta czy innej okazji pozostało kilka chwil. Kosze prezentowe NAPU dostarczane są już w ciągu 24h od momentu zamówienia. Dostawa jest darmowa, co również jest sporym atutem. Decydując się na zamówienie koszy prezentowych NAPU, zyskujesz pewność, że Twoi pracownicy otrzymają prezenty na czas, a Ty zaoszczędzisz sobie zbędnego chodzenia po sklepach i szukania czegoś odpowiedniego na własną rękę. 

kosze prezentowe

Jeżeli szukasz eleganckiego prezentu dla swoich pracowników, kosze prezentowe NAPU będą doskonałym wyborem. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

 

Tagi: , ,

Udostępnij ten post:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Powiązane treści

Dobór przewodu do mocy

Dobór przewodu do mocy...

Przewody elektryczne są kluczowym elementem każdej instalacji energoel...
Pozyskanie kapitału do startupu

Pozyskanie kapitału do startupu. Jak się przy...

Pozyskanie kapitału to proces, do którego należy się dobrze przygotowa...
kontenery warsztatowe

Polkont DUO – wykorzystanie potencjału konten...

Elastyczność i efektywność – to elementy kluczowe dla sukcesu każdej f...
call tracking

Сall tracking: czym jest i jak działa...

Telefony od zainteresowanych klientów są nadal cennym źródłem sprzedaż...