logo
logo
logo
logo
kosze prezentowe

Prezenty dla pracowników, kiedy warto je wręczać?
Opublikowano: 8 września 2023

Wszyscy wiemy, jak ogromne znaczenie dla wydajności i efektywności działania ma atmosfera w miejscu pracy. W końcu to właśnie tam spędzamy wiele godzin każdego dnia. Aby zadbać o przyjazną atmosferę, warto pamiętać o niewielkich szczegółach, które mają ogromne znaczenie. Jednym z nich są prezenty dla pracowników. Dlaczego warto wręczać prezenty swoim pracownikom i jakie prezenty sprawdzą się najlepiej?  

Zalety prezentów dla pracowników

Chyba każdy lubi dostawać prezenty. Jesteśmy przyzwyczajeni do tego obdarowywania się upominkami z bliskimi, jednak prezent od przełożonego dla pracownika to coś, co jest rzadziej spotykane. A szkoda, bo to naprawdę miły gest! Prezenty dla pracowników to przede wszystkim sposób na zintegrowanie się zespołu, a także na wyrażenie szacunku do pracy pracownika. Przełożony, który obdarowuje swoich podwładnych drobiazgami z okazji świąt, przedstawia się jako nie tylko szef, ale przede wszystkim człowiek. To zdecydowanie buduje przyjemną i przyjazną atmosferę, w której o wiele lepiej i wydajniej się pracuje oraz spędza czas. 

kosze prezentowe

Kiedy wręczać prezenty dla pracowników?

Kiedy warto pomyśleć o prezentach dla pracowników? Zdecydowanie najlepszą ku temu okazją jest okres świąteczny. To z Bożym Narodzeniem przede wszystkim kojarzą nam się prezenty, więc paczki świąteczne dla pracowników będą jak najbardziej mile widziane. Co warto podarować pracownikom z okazji świąt? Nie chodzi tu przecież o drogie prezenty, a raczej o gest. Wspaniałym rozwiązaniem będzie spersonalizowany kosz prezentowy. Może on zawierać w sobie butelkę ekskluzywnego alkoholu, wyjątkową kawę czy herbatę, a nawet naturalne kosmetyki pielęgnacyjne. Całość zapakowana jest w estetyczny sposób, co sprawia, że staje się eleganckim upominkiem idealnym z okazji świąt czy innej okoliczności. 

kosze prezentowe

Prezenty świąteczne personalizowane do Twojej firmy

Nasze kosze prezentowe mogą być spersonalizowane w celu doskonałego dopasowania do osoby obdarowywanej. Możliwy jest dowolny wybór kolorystyki dodatków oraz darmowa personalizacja karty z życzeniami. Wyjątkową opcją jest możliwość zamówienia graweru logo firmy na drewnianym boxie. Dzięki temu prezent staje się wyjątkową pamiątką na długie lata. Opcja personalizacji sprawia, że podarowane upominki stają się unikalne i charakterystyczne dla danej firmy. 

kosze prezentowe

Darmowa dostawa już w 24h!

O wyborze najbardziej odpowiedniego prezentu nierzadko decyduje termin jego dostawy. To ważne zwłaszcza, gdy do danego święta czy innej okazji pozostało kilka chwil. Kosze prezentowe NAPU dostarczane są już w ciągu 24h od momentu zamówienia. Dostawa jest darmowa, co również jest sporym atutem. Decydując się na zamówienie koszy prezentowych NAPU, zyskujesz pewność, że Twoi pracownicy otrzymają prezenty na czas, a Ty zaoszczędzisz sobie zbędnego chodzenia po sklepach i szukania czegoś odpowiedniego na własną rękę. 

kosze prezentowe

Jeżeli szukasz eleganckiego prezentu dla swoich pracowników, kosze prezentowe NAPU będą doskonałym wyborem. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

 

Tagi: , ,

Udostępnij ten post:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Powiązane treści

Księgowość

Księgowość na wysokim poziomie – profesjonaln...

Prowadzenie ksiąg rachunkowych to kluczowy komponent zarządzania finan...
Krajowy System e-Faktur

Krajowy System e-Faktur, a zmiany w polskim p...

Świat biznesu nieustannie ewoluuje, a elektronizacja to...
Kosze upominkowe

Kosze prezentowe jako upominek od firmy – kom...

Kosze upominkowe to popularny sposób wyrażania wdzięczności, budowania...
green screen

Green screen czy cyklorama – jakie tło wybrać...

W świecie nowoczesnej produkcji filmowej, telewizyjnej i scenicznej te...