logo
logo
logo
logo
platforma PrestaShop

PrestaShop – największe zalety skryptu
Opublikowano: 8 sierpnia 2017

platforma PrestaShopStawiając pierwsze kroki w e-commerce nie mamy doświadczenia, a często nawet pojęcia o tym, od czego powinniśmy zacząć.

Osoby poszukujące łatwego w obsłudze, intuicyjnego wręcz skryptu powinny zwrócić uwagę na PrestaShop – jedną z najpopularniejszych platform do prowadzenia sklepu internetowego.

Od lat korzystają z niej tysiące właścicieli sklepów internetowych, którzy chwalą jej zalety i nie zwracają uwagi na niewielkie niedociągnięcia.

Dlaczego warto wybrać platformę PrestaShop?

Prowadzisz sklep stacjonarny i dobrze Ci się wiedzie? Być może nadeszła już pora, aby rozszerzyć swoją pracę o działalność internetową. Dzięki temu z łatwością dotrzesz do większej liczby potencjalnych klientów, którzy będą mogli robić u Ciebie zakupy z dowolnego miejsca na ziemi. Musisz mieć jednak świadomość tego, że sklepów takich jak Twój będzie sporo, dlatego będziesz musiał zrobić wszystko co w Twojej mocy, by wyróżnić się na ich tle i zyskać przychylność użytkowników sieci.

Platforma PrestaShop to intuicyjny interfejs, przejrzysta forma i prosty język. Jej twórcy pominęli fachowy i skomplikowany dla nowicjusza język i jednocześnie sprawili, że z obsługą programu nie mają większego problemu nawet nowi użytkownicy.

Nawet jeśli się takowe zdarzą to można zwrócić się o pomoc do profesjonalistów, którzy na każdym etapie działalności służą wiedzą i dobrą radą. Dzięki pomocy ekspertów z branży e-commerce nie trzeba będzie marnować czasu na nieprzynoszące efektów działania. Niewiedzy nie trzeba się też wstydzić, gdyż każdy kiedyś był w takiej sytuacji jak nasza i ktoś kiedyś nakierował go na ścieżkę, którą powinien podążać.

Naprzeciw potrzebom użytkowników sklepu 

Program został stworzony w taki sposób, by był dostępny nie tylko dla użytkowników komputerów i laptopów, lecz również spartphonów i tabletów. Pamiętaj, że teraz więcej osób korzysta z mobilnych urządzeń niż stacjonarnych, dlatego musisz uczynić swój sklep mobilnym.

PrestaShop pozwala zoptymalizować witrynę pod kątem urządzeń mobilnych, dzięki czemu będzie można robić u Ciebie zakupy z dowolnego miejsca na ziemi. Miej też na uwadze klientów z zagranicy, którzy być może również zechcą nabyć Twoje produkty. Skrypt został przetłumaczony na 41 języków, dlatego Twoi klienci będą mogli wybrać ten, w którym mówią na co dzień. Dużym ułatwieniem będzie dla nich także możliwość zapłaty w walucie, jaką się posługują.

Tagi: , , ,

Udostępnij ten post:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Powiązane treści

szkolenie e-commerce

Jak wybrać najlepsze szkolenie e-commerce...

Szkolenie e-commerce to doskonała inwestycja w swój rozwój zaw...
platformy barterowe

Jak działają platformy barterowe?...

Współczesna gospodarka oferuje szeroki wachlarz metod transakcji, w kt...
Aplikacja mobilna,

Stwórz aplikację mobilną razem z firmą Develo...

To już odległe czasy, kiedy telefony służyły nam wyłącznie do wysyłani...
e-commerce

Oxid eShop dla giganta z branży motoryzacyjne...

Wybór platformy e-commerce znacząco wpływa na potencjalny sukces sklep...