• Menu

  Praktyczne aplikacje na każdy dzień

  Samsung Galaxy J3Programy pobrane na komórkę mogą ułatwić Ci załatwienie wielu sprawunków. Sprawdź, które aplikacje to absolutne „must have”.

  Aplikacje mobilne – przyszłość staje się rzeczywistością

  Tak nośny podtytuł w pierwszej chwili może wydać się nieco przesadzony, gdyby jednak zastanowić się nieco głębiej, ma on w sobie wiele prawdy i sensu. Dzięki kooperacji potrzeb użytkowników komórek na całym świecie oraz wyobraźni najlepszych i twórczych programistów, powstają coraz to nowe aplikacje mobilne o nowoczesnych i innowacyjnych możliwościach. Kto 20 lat temu spodziewał się, że z poziomu telefonu komórkowego będzie można załatwić niemal każdą sprawę?

  I nie chodzi tu o wykonanie prostego połączenia do drugiej osoby, co samo w sobie stanowiło podstawę do skonstruowania przenośnych telefonów. Dziś dzięki aplikacjom mobilnym możesz zapłacić kartą w sklepie bez zabierania jej ze sobą, zamówić taksówkę czy kupić bilet autobusowy, a nawet tworzyć własne filmy z wakacji czy ważnych wydarzeń. Poznaj kilka praktycznych aplikacji, które możesz pobrać na funkcjonalny telefon, taki jak Samsung Galaxy J3.

  Nawigacje i mapy – aby nigdy się nie zgubić

  Ile razy, jadąc do nieznanej miejscowości, nie mogłeś znaleźć celu swojej podróży? Wcale nie musiał być to wyjazd na drugi koniec kraju, bo stracić orientację można w każdym większym mieście w Polsce. W celu zapobiegania takim sytuacjom, pobierz na swój telefon jedną z mobilnych nawigacji GPS. Obecnie najpopularniejszym programem tego typu jest Google Maps. Tu także znajdziesz najnowszy zbiór map oraz obiektów, a częste aktualizacje usuwają wszelkie błędy i nanoszą poprawki. Sam system nawigujący działa bardzo sprawnie i zawsze daje do wyboru kilka możliwości dojazdu.

  Alternatywnie można skorzystać z takich programów, jak Sygic czy Maps.me. Ich zasadniczą przewagą jest to, że nie potrzebujesz sieci komórkowej, aby móc z nich korzystać. Wystarczy wcześniej pobrać odpowiednie mapy, by bez kłopotu korzystać z zasobów i możliwości aplikacji.

  BLIK – nowoczesny system płatności

  Aplikacja ta (po odpowiednim skonfigurowaniu konta) pozwala na wypłacanie środków z bankomatu bez konieczności posiadania przy sobie karty debetowej. Dzięki programowi możesz również zapłacić za zakupy w sklepie kartą, nawet jeśli została w domu. Choć może brzmi to zaskakująco, wniosek jest nadzwyczaj prosty – okazuje się bowiem, że możesz płacić kartą za pomocą Samsunga Galaxy J3. I to są właśnie nowoczesne rozwiązania w stylu smart!

  Sprawdź rozkład z Jakdojade

  To kolejna aplikacja komunikacyjna, ta jednak służy do wyszukiwania połączeń publicznymi środkami komunikacji. Dzięki aktualnym rozkładom jazdy oraz lokalizacji przystanków wyszukuje optymalne możliwości dojazdu – wystarczy wpisać punkt początkowy i cel, do którego chcesz dotrzeć. To program obowiązkowy dla mieszkańców dużych miast.

  Pyszne.pl

  Program ten znacząco ułatwia zamówienie posiłku z dostawą do domu. Wpisz adres dostawy, a aplikacja pokaże wszystkie lokale, które są w tej chwili otwarte. Możesz filtrować restauracje m.in. pod względem oferowanej kuchni, a całego zamówienia dokonasz z pozycji programu. Bardzo praktyczną funkcją jest również możliwość zapłaty on-line. Dzięki temu unikniesz formalności, kiedy dostawca dotrze z Twoim ulubionym daniem.

  Samsung Galaxy J3 i aplikacje mobilne

  Posiadając tak jakościowy telefon jak J3, nie wahaj się dłużej i pobieraj mobilne programy, które mogą być przydatne każdego dnia. Powyżej podaliśmy zaledwie kilka przykładów, w rzeczywistości jednak tego rodzaju aplikacji jest o wiele więcej, dlatego warto od czasu do czasu przeglądać nowości rynkowe i testować je.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane