• Menu

  Poręczne pieczątki kieszonkowe. Kiedy warto je wyrobić?

  Automatyczne pieczątki kieszonkowe są małe, praktyczne i estetyczne. Te niewielkie stemple mieszczą się z łatwością w damskich torebkach, aktówkach, kieszeniach garniturów czy służbowych uniformów. Jakie dane można na nich zmieścić i w jakich zawodach najczęściej się przydają?

  Pieczątki kieszonkowe. Zalety

  Pieczątki kieszonkowe służą przede wszystkim osobom przebywającym w ciągłym ruchu. Dlatego wykonuje się je z grubego plastiku i wyposaża w skuteczne zabezpieczenia chroniące przed niechcianym otwarciem.

  Pieczątki kieszonkowe są też lekkie, a popularni producenci stempli automatycznych, tacy jak Wagraf czy Colop, dbają jednocześnie o ich poręczne, dopasowane do kształtu ręki kształty. To sprawia, że są niezwykle praktyczne i wygodne w użytkowaniu, a zabieranie ich ze sobą w podróże służbowe lub noszenie przy sobie przez cały dzień pracy, nie jest uciążliwe i niewygodne.

  Pieczątki kieszonkowe

  Pieczątki kieszonkowe. Jakie dane można na nich zmieścić?

  Zazwyczaj zamówienia na pieczątki kieszonkowe są zamówieniami na 3 linijki tekstu lub faksymilki (pieczątki z samym podpisem). Możliwe jest jednak przygotowanie małej, poręcznej pieczątki uwzględniającej więcej danych, mieszczących się nawet w 5 pięciu linijkach tekstu.

  W przypadku dopełniania formalności bankowych lub urzędowych są niezastąpione. Wystarczy jeden ruch, by wprowadzić niezbędne dane, bez potrzeby wpisywania ich każdorazowo ręcznie.

  Pieczątki kieszonkowe to najczęściej pieczątki stanowiskowe – są nośnikiem takich danych, jak imię, nazwisko i pełniona funkcja.

  Pieczątki kieszonkowe. Kto najczęściej z nich korzysta?

  Mobilne pieczątki to rozwiązanie najczęściej stosowane przez lekarzy, kierowników i managerów. Medycy z powodzeniem mogą nosić je w kieszeni fartucha podczas obchodu po całym oddziale i sprawnie wypełniać karty pacjentów. Wysokiej jakości pieczątki kieszonkowe gwarantują bezawaryjne użytkowanie i zero plam.

  Z kolei managerowie i kierownicy, czyli osoby sprawujące ważne funkcje w dużych przedsiębiorstwach, w których obieg dokumentów jest kluczowy dla sprawnego funkcjonowania firmy, są zmuszeni do codziennego, niemal ciągłego sygnowania dokumentów swoim nazwiskiem. Korzystają więc z pieczątek stanowiskowych i faksymilek. Wykorzystują pieczątki kieszonkowe także podczas delegacji, gdy liczą się waga i wymiary bagażu podróżnego.

  Jak zamówić pieczątki kieszonkowe?

  Zamawianie stempli jest obecnie niezwykle proste. Można np. to zrobić online korzystając z kreatora pieczątek lub skontaktować się bezpośrednio z firmą Stempleks, która wykonuje różnego rodzaju pieczątki.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane