logo
logo
logo
logo
Pomoc drogowa

Pomoc drogowa – kiedy warto skorzystać z takiego wsparcia?
Opublikowano: 4 maja 2023

W dzisiejszych czasach usługi pomocy drogowej nie ograniczają się jedynie do holowania pojazdu. To kompleksowe wsparcie w problematycznych sytuacjach na drodze. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak działa firma związana z pomocą drogową i ile to kosztuje? Przeczytaj ten artykuł, a dowiesz się znacznie więcej!

Podróżowanie samochodem osobowym, dostawczym, a nawet motocyklem wiąże się z pewnym ryzykiem, że pojazd nagle ulegnie uszkodzeniu. Dotyczy to nie tylko używanych samochodów, ale także tych zupełnie nowych. W razie jakiejkolwiek awarii pomoc drogowa może okazać się nieoceniona.

Kiedy zdecydować się na wsparcie ze strony pomocy drogowej?

W trakcie podróży po drogach szybkiego ruchu, autostradach, a nawet drogach krajowych może zdarzyć się praktycznie wszystko. Często zdarza się, że awaria pojazdu jest na tyle poważna, że nie można kontynuować jazdy. Co w takiej sytuacji? Pozostaje telefon do firmy zajmującej się pomocą drogową! To przydatne w takich sytuacjach, jak:

  • awaria jakiegokolwiek układu w pojeździe: hamulcowego, chłodzenia, kierowniczego, napędowego,
  • przebita opona lub uszkodzona felga,
  • brak paliwa.

To tylko kilka sytuacji, w których wsparcie pomocy drogowej będzie niezbędne. Możesz też zadzwonić po lawetę w razie kolizji lub wypadku drogowego – zawsze wtedy, kiedy konieczne jest bezpieczne odstawienie pojazdu do zakładu mechanicznego.

Jakie usługi oferuje profesjonalna pomoc drogowa?

Profesjonalna firma zajmująca się pomocą drogową jest w stanie holować uszkodzony samochód do dowolnie wybranego miejsca, ale także zaproponować takie usługi, jak:

  • dowóz paliwa na miejsce,
  • naprawa koła w miejscu uszkodzenia,
  • organizacja samochodu zastępczego,
  • przewożenie samochodów z zagranicy.

Można powiedzieć, że pomoc drogowa to nie tylko holowanie, ale po prostu kompleksowe wsparcie w razie awarii dowolnego pojazdu. Wystarczy jeden telefon, a specjalista
w nowoczesnym holowniku zjawi się na miejscu nawet w kilkanaście minut.

Kolizja na drodze a bezgotówkowa naprawa – jak to załatwić?

Zderzenie z innym pojazdem na drodze zawsze wiąże się z szeregiem nieprzyjemności i stresem dla obu stron zdarzenia. Aby nieco zminimalizować obciążenie psychiczne, możesz skorzystać ze wsparcia firmy zajmującej się pomocą drogową oraz bezgotówkowym usuwaniem szkód komunikacyjnych.

Więcej informacji na temat tego typu usług znajdziesz na stronie www.compet.pl. Dzięki temu otrzymasz wsparcie w zakresie: pomocy assistance, samochodu zastępczego na okres naprawy, zgłoszenia szkody do firmy ubezpieczeniowej. Najważniejsze jest to, że naprawisz auto na oryginalnych częściach bez zmartwień o koszty.

Dlaczego warto zdecydować się na współpracę z Compet?

Wśród wielu powodów, dla których warto zdecydować się na współpracę z firmą Compet wyróżniamy takie, jak: całodobowy dostęp do specjalistów na infolinii, profesjonalna obsługa, gwarancja szybkiej naprawy na oryginalnych częściach oraz jasno określone warunki współpracy.

Jeśli często podróżujesz – nie czekaj i zdecyduj się na nawiązanie współpracy z Compet!

Tagi: , ,

Udostępnij ten post:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Powiązane treści

niszczarki HSM

Niszczarki HSM – niezawodne rozwiązanie do oc...

W dzisiejszych czasach ochrona danych jest jednym z najważniejszych as...
Przemoc wobec polityków

Seria napadów na polityków w Europie i USA...

Niedawny zamach na premiera Słowacji Roberta Fico może być sku...
Polcom

Zarządzanie Infrastrukturą IT przez Polcom: G...

W dynamicznie rozwijającym się świecie biznesu, zarządzanie infrastruk...
obowiązkowa służba wojskowa

Niemcy zamierzają przywrócić obowiązkową służ...

Jak podaje na swoim portalu niemiecka telewizja Deutsche Welle, niemie...