• Menu

  Pierwsza pożyczka za darmo – jak Ty możesz skorzystać z tej promocji?

  Kiedy zainteresujemy się tematem pożyczek, natychmiast zewsząd zostajemy zasypani całą masą ofert, reklam i propozycji. Wszystkie tworzone są tak, żeby przyciągnąć Twoją uwagę, jednak nie wszystkie w rzeczywistości są tego warte. Przede wszystkim pamiętaj, że bardzo wielu pożyczkodawców na swojej stronie proponuje, aby pierwsza pożyczka za darmo dostępna była dla wszystkich nowych klientów. Nie ważne, jaką kwotę potrzebujesz pożyczyć – nie poniesiesz żadnych kosztów! Oddajesz dokładnie taką samą kwotę, o jaką wcześniej składałeś internetowy wniosek! Kto może ubiegać się o pożyczkę na tak atrakcyjnych warunkach? Możesz poczuć się zaskoczony, ale okazuje się, że nawet zadłużeni!

  pierwsza pożyczka

  Czy dostanę pożyczkę?

  Zazwyczaj wydaje nam się, że najatrakcyjniejsze oferty przeznaczone są jedynie dla tych, którzy mogą pochwalić się wysoką zdolnością kredytową. Rozumiemy przez to stabilne zatrudnienie, nienaganną historię kredytową, czy brak niespłaconych zobowiązań finansowych. Oczywiście jest to prawdą zazwyczaj wtedy, gdy chcemy wziąć pożyczkę w banku. Po złożeniu przez nas odpowiedniego wniosku jesteśmy bardzo szczegółowo weryfikowani i wtedy brak pracy, czy nawet lekkie zadłużenie, potrafią wpłynąć na decyzję w sprawie pożyczki i niestety zablokować nam wszystkie możliwości wyboru.

  Inaczej jest jednak gdy szukamy pożyczki online. Tak zwane parabanki, to znaczy instytucje finansowe, które nie podlegają kontroli KNF, czyli Komisji Nadzoru Finansowego, niekoniecznie muszą weryfikować Twoją zdolność kredytową tak szczegółowo. Pożyczki, które proponują to najczęściej niewielkie kwoty, szczególnie w porównaniu do kredytów hipotecznych, udzielanych przez polskie banki. To zwykle tysiąc, albo maksymalnie kilka tysięcy złotych wraz z dość krótkim terminem spłaty i przez to właśnie dla pożyczkodawcy nie wiąże się to ze zbyt dużym ryzykiem. Z tego powodu weryfikacja może przebiegać szybciej, nie są wymagane żadne dokumenty potwierdzające Twój dochód, a pierwsza pożyczka za darmo może być Twoja już za 15 minut.

  Błyskawiczna decyzja online

  Dzięki temu, że cały wniosek o pożyczkę wypełniasz przez internet, a decyzję wydaje się zaledwie kilka minut po jego wysłaniu, wszystko przebiega zdecydowanie szybciej, niż w przypadku tradycyjnej wizyty w banku. Pozytywna decyzja przydzielenia pożyczki, to pieniądze natychmiastowo wysłane na Twoje konto bankowe. Wiesz, co to znaczy? Cała kwota, o którą wnioskujesz, może być do Twojej dyspozycji nawet dwie minuty po wydaniu decyzji!

  Mity o kosztach kredytów, a pożyczka za darmo

  Nie wiesz jak wybrać dla siebie najlepszą pożyczkę z całej masy dostępnych ofert? Skorzystaj z porównywarki pożyczek, która porówna możliwe opcje pod kątem udzielanej kwoty, okresu kredytowania, czy dodatkowych kosztów. Pamiętaj, że jeżeli jesteś nowym klientem, dostępna jest dla Ciebie pierwsza pożyczka za darmo! Pożyczanie nie musi być kosztowne, przecież każdy z nas czasami potrzebuje takiego wsparcia!

  Przyjęło się, że kredyty, pożyczki i wszelkie usługi finansowe zawsze dużo kosztują i wiążą się zwykle z ukrytymi kosztami, o których nikt nas nie poinformował. To błędne myślenie, ponieważ żadna instytucja nie ma prawa wprowadzać nas w błąd, a pierwsza pożyczka za darmo całkowicie przełamuje mit o drogich usługach finansowych. Oddajesz dokładnie tyle, ile pożyczasz – czy to brzmi, jak kosztowna propozycja?

  Dlaczego miałbyś nie skorzystać z oferty, która rozwiąże Twoje chwilowe problemy i nie obciąży Cię żadnymi dodatkowymi kosztami? Nie czekaj – sprawdź już dziś, jakie pożyczki mogą zaproponować Ci różne instytucje, wybierz dla siebie tę, która najbardziej Ci odpowiada i ciesz się dodatkowym zastrzykiem gotówki nawet kilka minut po wypełnieniu wniosku!

  Jedna odpowiedź do “Pierwsza pożyczka za darmo – jak Ty możesz skorzystać z tej promocji?”

  1. Jacek pisze:

   Czasem szybka pożyczka przez internet to jedyne wyjście. Zwłaszcza w sytuacjach nagłych i niespodziewanych.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane