• Menu

  Pięć filmów familijnych, które zbliżą twoją rodzinę

  Chodzenie do kina może być fascynujące. Podczas gdy większość ludzi może pomyśleć, że film będący zjawiskiem kulturowym jest warty obejrzenia, tak naprawdę to filmy rodzinne są czymś, co sprawia że warto.

  film familijny

  Pomyśl o tym. Kiedy ostatnio śledziłeś i oglądałeś film ze swoim współmałżonkiem i dziećmi? Czy był to film animowany? Czy postacie rodziców były oderwane od rzeczywistości. Nie wydawały się prawdziwe? Czy przerost CGI utrudniał patrzenie na ekran? W miarę upływu czasu film rodzinny powinien być dziełem, które przykuwa uwagę dzieci na tyle długo, aby mama i tata mogli odetchnąć.

  Ten rodzaj filmu, który dał ważną lekcję, nawet jeśli był trochę zbyt bliski rzeczywistości. Z ręką na sercu można powiedzieć, że nie robią już filmów familijnych tak, jak kiedyś. Dlatego warto sięgać po klasyki.

  Z drugiej strony może będziesz musiał przyjrzeć się trochę bliżej lub nawet cofnąć się o kilka lat wstecz do filmów, które sprawiły, że ty i twoja rodzina poczuliście się bliżej siebie. Coś w tym może być, ponieważ jeśli pomyślisz o maratonach filmowych, które mają miejsce w okresie świątecznym, większość tych filmów ma kilkadziesiąt lat. Klasyk to klasyka, a nawet jeśli minęły lata, coś w tych filmach przetrwało próbę czasu.

  Magia Filmu

  Jeśli szukasz magii filmu rodzinnego, oto pięć filmów, które przybliżą twoją rodzinę:

  – Charlotte’s Web – chociaż jest animowana i niesamowicie podnosząca na duchu, publiczność jest w pełni świadoma surowości życia. To klasyka.

  – Świąteczna opowieść – wiatrówka, dziecięca wyobraźnia i przerażający różowy kompletny kostium króliczka to jeden z najwspanialszych świątecznych filmów wszechczasów.

  – Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki – kiedy tata wszystko psuje okazuje się, że jeden z jego szalonych wynalazków faktycznie działa! Ten film jest niedoceniany, ale ma serce, niesamowicie utalentowaną obsadę i świetną historię.

  – Little Women – klasyczny film oparty na klasycznej powieści. Naprawdę nie możesz się pomylić, a nawet jeśli chłopcy z twojej rodziny będą się z tego wstydzić, to zostaną „zmieceni”.

  – Sam w domu – choć zapowiadany jako komedia wakacyjna, ten film to coś więcej niż tylko wesołość i przeczucia. Po raz kolejny gwiezdna obsada sprawia, że ​​jest to jeden z najlepszych filmów ostatnich trzydziestu lat i jeden z najlepszych filmów wakacyjnych wszechczasów.

  Filmy familijne mogą w rzeczywistości zbliżyć rodziny, ale ważne jest, aby zdać sobie sprawę, że film nie jest tak ważny. Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy w lokalnym kinie, spędzanie czasu z tymi, których kochasz, jest tym, o co w tym wszystkim chodzi. I jeśli możesz miło spędzić czas podczas oglądania filmu w tym samym czasie, rewelacja!

  Artykuł polecany przez https://vodfilmy.pl/

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane