• Menu

  Permen King – z myślą o mężczyźnie

  Jesteś aktywnym mężczyzną? Mimo że dbasz o siebie, zauważyłeś, że codzienny stres robi swoje? Chcesz być sprawny w każdej dziedzinie życia? Czas wspomóc organizm dawką odpowiednio skomponowanych składników roślinnych.

  Mówi się, że każdy mężczyzna powinien zrobić trzy rzeczy: zasadzić drzewo, zbudować dom i spłodzić syna. Naturalnie można się sprzeczać, czy rzeczywiście czynności te są atrybutami męskości. Pewne jest, że odnoszą się do różnych dziedzin życia – prywatnej i zawodowej. Choć czasy się zmieniły, wyzwania pozostały, a współcześni mężczyźni stawiają sobie cele, do których dążą. Intensywny tryb życia, pośpiech czy codzienny stres wywołany pracą czy życiem rodzinnym nie sprzyjają zdrowiu.

  Jesteś mężczyzną dbającym o swój wygląd? Nie powinieneś zapomnieć o tym, że sylwetkę buduje się… w kuchni! Od tego, co spożywasz, zależy to, jak się czujesz. Brakuje ci siły? Nie masz czasu na przygotowywanie pełnowartościowych posiłków? Pomoże suplement diety Permen King. Jakie składniki w nim znajdziesz?

  Buzdyganek naziemny – naturalny afrodyzjak

  W Polsce buzdyganek naziemny praktycznie nie występuje, ale nie oznacza to, że nie doceniliśmy jego właściwości. Wspomniany suplement diety Permen King został wzbogacony w wyciąg właśnie z tej rośliny. Regularne przyjmowanie buzdyganku naziemnego zwiększa poziom testosteronu. Roślina ma również dobroczynny wpływ na układ moczowy i krążenie krwi.

  L-arginina – czy znasz ten aminokwas endogenny?

  Aminokwas endogenny – L-arginina znajduje się w suplemencie diety Permen King. Działanie tego składnika sprowadza się do udziału w syntezie tlenku azotu. Proces ten ma znaczenie nie tylko dla naszego układu krążenia, lecz także dla zadowolenia z życia seksualnego. Zasadniczo L-argininy nie musisz dostarczać do organizmu w suplementach diety, bo znajduje się ona w wielu pokarmach (np. rybach), a organizm jest w stanie ją wytworzyć. Problem jednak w tym, że nasza codzienna dieta nie zawsze jest pełnowartościowa. Również proces starzenia się może spowodować, że ilość L-argininy produkowana przez organizm będzie niewystarczająca.

  Żeń-szeń – z myślą o ciele i duchu

  Medycynę Dalekiego Wschodu docenia się do dziś. Świetnym przykładem tego jest żeń-szeń, który znajduje się w suplemencie diety Permen King. Działanie wyciągu z żeń-szenia zostało dobrze zbadane przez naukowców. Wiadomo, że ta roślina pozytywnie wpływa na procesy myślowe i na układ krążenia. Regularne jej dostarczanie pomoże ci zachować sprawność umysłową i fizyczną.

  Żurawina wielkoowocowa – bo potrzebujesz witamin

  Spożywane posiłki zapewniają nam nie tylko energię, lecz także mikroelementy, które są niezbędne organizmowi do prawidłowego działania. Żurawina wielkoowocowa to kolejny składnik suplementu diety Permen King. Działanie wyciągu z owoców żurawiny sprowadza się do dostarczenia organizmowi szeregu niezbędnych witamin, soli mineralnych i kwasów.

  Niech nie zabraknie ci siły!

  Jako mężczyzna z pewnością chciałbyś cieszyć się zdrowiem, siłą, nienaganną sylwetką i sprawnością seksualną przez wiele lat. Dbając o dietę i przyjmując jej suplementy (choćby Permen King), możesz być pewien, że dostarczasz do organizmu wszystkich niezbędnych składników. A właśnie na tym ci zależy, prawda?

  Jedna odpowiedź do “Permen King – z myślą o mężczyźnie”

  1. Max pisze:

   No nie wiem czy ten Permen King taki dobry, z tego co czytam sobie na wiecejmeskosci.pl/vigrax-opinie-cena-sklad-dawkowanie-apteka-online i polskich forach to przeważnie doradzają właśnie vigrax…

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane