• Menu

  Pancerne głośniki HAMA

  głośniki HAMASolidne, kompaktowe „kostki” o zaokrąglonych rogach, z jaskrawymi (dostępnymi w kilku żywych kolorach) obudowami i uchwytami, pozwalającym na wygodne przenoszenie głośników lub przytroczenie ich np. do plecaka czy ramy roweru, to Rockman S oraz L (czyli mniejszy i większy) – przenośne głośniki HAMA.

  Obsługują standard Bluetooth (w wersji 3.0 z EDR), co pozwala im bez najmniejszych problemów odtwarzać muzykę przesyłaną z tabletów, smartfonów, komputerów czy wszystkich innych urządzeń wspierających ten protokół. Mają też klasyczne wyjście audio, co umożliwia podłączenia ich do innych źródeł dźwięku, nie obsługujących Bluetooth, np. przenośnych odtwarzaczy MP3, za pośrednictwem wejścia  Line-In (AUX).

  Głośniki HAMA – słuchaj gdzie chcesz

  Współpracują ze wszystkimi popularnymi platformami mobilnymi – czyli Google Android, Apple iOS oraz Windows Phone. Co ważne, dzięki wbudowanemu mikrofonowi, oba modele mogą też pełnić funkcję pełnoprawnych zestawów głośnomówiących.

  Model L, o wymiarach 183 x 4,9 x 7,2 cm i masie ok. 440 g, ma wbudowany akumulator wystarczający na ok. 6 godz. nieprzerwanego odtwarzania muzyki przesyłanej przez Bluetooth i nawet 12 godz. w przypadku korzystania z połączenia kablowego (czas ładowania do 100% to ok. 6 godz.) z mocą 6 W.

  Rockman S (9,8 x 5,5 x 9 cm, ok. 295 g) emituje dźwięk z mocą 3 W. Wbudowany akumulator zapewnia 10 godz. pracy via Bluetooth i do 20 godz. w przypadku połączenia line-in.

  Oba modele, których ładowanie trwa ok. 6 godz., wyposażono w zestaw przycisków, pozwalających na wygodne sterowanie odtwarzaniem muzyki (zmiana głośności, pauza, przełączanie pomiędzy utworami).

  3 odpowiedzi na “Pancerne głośniki HAMA”

  1. Haine pisze:

   Jeśli chodzi o sprzęt bardziej konsumencki to wodoodporny jest choćby jbl2 a soundowo gra super. Ciekawe jak HAMA. Jbl z pewnością jest bardziej dostępny.

  2. szwacz pisze:

   zwykle glosniki hama widzialem w media ekspert. ale jbli bylo tam zdecydowanie wiecej. hama nie jest jeszcze taka popularna

  3. Haine pisze:

   To chyba wpadnę do ME porównać te sprzęty z ciekawości. Niestety recenzje audio są bardzo subiektywną sprawą.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane