• Menu

  Obsługa Leasingu – szkolenie dla managerów

  IMG_1117”Obsługa serwisowa floty w leasingu” to ogólnopolskie szkolenie dla managerów aut firmowych z cyklu Fleet Management Training, które odbędzie się w dniach od 30 września do 2 października br. w Krynicy – Zdroju.

  W tym roku doświadczeni prelegenci szkolenia skupią się na tematyce związanej z samochodami firmowymi w leasingu. Uczestnicy dowiedzą się m.in. czym różni się full service leasing wraz z pełną wersją serwisową od leasingu z wyłącznym i ograniczonym pakietem świadczeń serwisowych.

  Podjęte zostaną również tematy z zakresu wartości rezydualnej, bezpieczeństwa jak i negocjacji w leasingu. Niezwykle interesująco zapowiada się również wykład Andrzeja Sacha – Global Fleet Managera w firmie Nestlé Operational Services Worldwide, który zaprezentuje europejskie praktyki w negocjacjach w wynajmie i leasingu aut firmowych.

  Na uczestników szkolenia, jak co roku czeka wiele atrakcji, w tym także i możliwość wzięcia udziału w konkursie – „Test nowego Passata” oraz sprawdzenie swoich sił pod okiem byłego oficera jednostek specjalnych majora Arkadiusza Kupsa. Dodatkowo, podczas szkolenia będzie miała miejsce prezentacja najnowszych modeli samochodów marek m.in.: Hyundai, Jaguar, KIA, Land-Rover, Renault, Škoda, VW, które niewątpliwie dedykowane są polskim flotom. Zaprezentowane zostaną także produkty i usługi flotowe firm, m.in.: Athlon, Carefleet, LINK4, VIANOR, Orlen Oil /Platinum Pro, PSF.

  Fleet Management Training jest to cykliczne szkolenie organizowane przez firmę Fleet Meetings, wydawcę magazynu Fleet, dla managerów odpowiedzialnych za zarządzanie flotą samochodową w firmie. Szczegóły dot. szkolenia dostępne są na stronie – www.fleet.com.pl

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane