• Menu

  Nowy projekt dewelopera PATIO w podwarszawskiej Lesznowoli

  Osiedle PATIO w Magdalence

  Osiedle PATIO w Lesznowoli

  „Willa Mirabelka 3” to już dziewiąty projekt firmy deweloperskiej PATIO. Osiedle jest zlokalizowane w podwarszawskiej Lesznowoli. Bardzo dobra komunikacja z centrum Warszawy spowodowała, że Lesznowola od kilu lat jest jedną z najchętniej wybieranych lokalizacji dla poszukujących własnego domu.

  Osiedle „Willa Mirabelka 3” jest zlokalizowane w najładniejszej części Lesznowoli, na skraju lasów magdaleńskich, wśród nowoczesnej zabudowy jednorodzinnej. O wyjątkowych walorach tej lokalizacji świadczy również dostęp do infrastruktury. W promieniu 1-2km od inwestycji znajdują się: szkoła podstawowa z gimnazjum i halą sportową, przychodnia lekarska, sklepy, restauracje oraz dostęp do komunikacji miejskiej.

  W ramach kameralnego osiedla zostaną zrealizowane 54 domy jednorodzinne o powierzchni od 95 do 145 m2, na działkach od 200 do 500 m2.

  Osiedle charakteryzuje się nowoczesną architekturą, zaprojektowane zostało przez renomowaną warszawską pracownię architektoniczną ATI pod kierunkiem dr. arch. Piotra Trębacza. Największą zaletą domów jest funkcjonalność. Już w wersji z najmniejszym metrażem klienci otrzymują 25-metrowy salon, jasną, przestronną kuchnię, trzy lub cztery komfortowe sypialnie oraz dwie łazienki.

  – Projektując domy, w ramach inwestycji „Willa Mirabelka 3”, dołożyliśmy wszelkich starań, aby całość zabudowy charakteryzowała nowoczesna, przyjazna architektura i atrakcyjna cena – mówi Marcin Chmielewski, właściciel firmy PATIO. – Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów oraz innowacyjnych rozwiązań technicznych, takich jak m.in. 15-centymetrowa izolacja ścian zewnętrznych, trzyszybowe okna, instalacja wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła czynią nasze domy niezwykle energooszczędnymi, co przy stale rosnących kosztach energii ma niebagatelne znaczenie. Nasze segmenty cechują  bardzo niskie koszty eksploatacji i wysoki standard wyposażenia – kocioł gazowy kondensacyjny III generacji z zasobnikiem ciepłej wody użytkowej, grzejniki, instalacja wentylacji mechanicznej, instalacja kominkowa, ogrzewanie podłogowe w łazienkach i kuchni – to wszystko sprawia, że nasze domy są niezwykle komfortowe i tanie w eksploatacji.

   

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane