logo
logo
logo
logo
Apple

Najlepszy sklep z produktami Apple
Opublikowano: 19 kwietnia 2021

Firma Apple jest obecnie jednym z najbardziej cenionych producentów urządzeń elektronicznych na świecie. Nie jest to bynajmniej zasługa wyłącznie samej marki korporacji. Nie ma cienia wątpliwości, że na swoją pozycję gigant elektroniczny w zupełności zasłużył. Zaczynając od sprzętu o niezawodnym działaniu, przez kompleksową obsługę klienta, kończąc na własnym oprogramowaniu iOS. Apple współcześnie stanowi niejako symbol nowoczesności. Symbol wykraczający już daleko poza samą firmę.

Skąd sukces Apple?

Fenomen przedsiębiorstwa Steve’a Jobsa wiąże się ze specyficzną formą troski o dobro i satysfakcję potencjalnych kupców. Otóż właśnie prostota stała się znakiem rozpoznawalnym Apple. Jakkolwiek wielu bardziej zafiksowanych wielbicieli elektroniki przejawia opinię, że produkty firmy są aż zbyt proste w obsłudze, nie można zaprzeczyć, iż to zagwarantowało jej komercyjny sukces na skalę globalną. Twórcy strategii Jabłka skoncentrowali się w zupełności na surowym, a zarazem funkcjonalnym minimalizmie. Konfiguracja sprzętu ogranicza się do niezbędnego minimum – żadnego podłączania, kombinowania, żadnej instalacji dodatkowych rzeczy, męczenia się ze sterownikami. Brak przesadnego komplikowania od lat zapewnia Apple czołowe miejsce na rynku elektroniki.

Zakup nie tylko bezpośrednio u producenta

W wielu galeriach i większych punktach handlu elektronicznego funkcjonują tak zwane punkty Premium Reseller. Najprościej rzecz ujmując, są to sklepy, gdzie w ofercie znajdziemy towary wyłącznie spod szyldu znanego każdemu z nas Jabłuszka. Lokalizacje tego rodzaju gwarantują zarówno profesjonalną obsługę klientów, jak i usługi serwisu, reklamacji oraz wsparcia technicznego. Z jednej strony są to olbrzymie atuty, a sam fakt istnienia sieci punktów, gdzie znaleźć możemy niemal wszystkie produkty wybranej firmy, to wielka zaleta. Minusem natomiast są niekiedy dość wysokie ceny samego sprzętu. W tym przypadku nie są one rynkowe, a bazują na wartości i jakości urządzenia. Przyciągającą mniej majętnych konsumentów alternatywą są sklepy niebędące bezpośrednio związane z korporacją, a mające w sprzedaży iPhone’y, MacBooki i inne akcesoria marki Apple. Jednocześnie jesteśmy w stanie znaleźć interesujący nas produkt w o wiele niższej cenie. Jednym z najpopularniejszych na polskim rynku jest Lantre.pl – Sklep z produktami Apple. Klienci sklepu mają gwarancję, że każdy zakupiony towar pochodzi z oficjalnej dystrybucji producenta, zachowując przy tym możliwość pomocy technicznej w przypadku awarii i darmowej dostawy. Serwis i jakość wsparcia klienta w przypadku Lantre.pl są na tym samym poziomie, z jakim mamy do czynienia w punktach Apple Premium Reseller.

Tagi: , , , , ,

Udostępnij ten post:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Powiązane treści

Euvic IT

Euvic rewolucjonizuje polskie szkolnictwo...

Pandemia koronawirusa sprawiła, że polskie szkolnictwo stanęło na prog...
serwer VPS

Czym jest serwer VPS i kiedy powinieneś rozwa...

VPS, czyli virtual private serwer, to w dosłownym tłumaczeniu wirtualn...
ekran iPhone

Wymiana ekranu w iPhone 11 – co warto wiedzie...

Każda kolejna generacja telefonów – flagowców aspiruje do tytułu najba...