logo
logo
logo
logo
usługi ślusarskie

Na czym polegają usługi ślusarskie?
Opublikowano: 31 sierpnia 2023

Wielu z nas usługi w wykonaniu ślusarza mogą kojarzyć się z zamierzchłą przeszłością. Zawód ten nadal jest jednak wykonywany i bardzo często potrzebny! Istnieje wiele jego specjalizacji, jednak zazwyczaj wzywamy fachowca z tej branży w momencie, gdy potrzebujemy profesjonalnych usług związanych z zamkami w drzwiach. Dowiedz się, na czym dokładnie polegają usługi ślusarskie!

Pomoc we wszelkich problemach z zamkami

W obecnych czasach usługi ślusarskie są zazwyczaj związane z zamkami w drzwiach. Współcześni ślusarze zajmują się bowiem przede wszystkim właśnie tymi mechanizmami, choć oczywiście istnieją również inne specjalizacje. Zazwyczaj jednak potrzebujemy reprezentanta tego zawodu wtedy, gdy zamek w naszych drzwiach zaczyna szwankować, pojawiają się trudności z jego otwieraniem i przekręcaniem klucza, a żadne sposoby samodzielnej konserwacji zamka nie przynoszą efektu. Po ślusarza dzwonimy także w przypadku, gdy doszło do całkowitej awarii zamka, w związku z czym nie możemy dostać się do mieszkania lub domu, bądź gdy chcemy podnieść poziom własnego bezpieczeństwa poprzez wymianę zamka. Wśród usług ślusarskich znajdują się awaryjne otwieranie drzwi, otwieranie samochodów bez kluczyka, montaż zamków oraz serwis i naprawa zamków.

Awaryjne otwieranie drzwi w mieszkaniach

Zamek od jakiegoś czasu przestał pracować poprawnie, lecz nie zwracałeś na to uwagi, w wyniku czego zaciął się całkowicie? A może przypadkowo zgubiłeś klucze do mieszkania i nie możesz się do niego dostać? Takie sytuacje zdarzają się bardzo często i wymagają natychmiastowej pomocy ślusarza. Dobry fachowiec przyjedzie na miejsce w ekspresowym tempie, aby zrealizować usługę, jaką jest awaryjne otwieranie drzwi. Specjalistyczne narzędzia oraz wiedza z zakresu ślusarstwa umożliwiają realizację zlecenia w sposób bezinwazyjny i bezpieczny, a na drzwiach nie pozostaną najmniejsze ślady jego działalności.

Otwieranie aut bez użycia kluczyka

Kolejną problematyczną sytuacją, w której pomóc może dobry ślusarz, jest zatrzaśnięcie kluczyków do auta we wnętrzu pojazdu. O ile nie mamy możliwości skorzystania z zapasowej kopii, trudno nam będzie otworzyć drzwi samochodu bez wezwania specjalisty. Samodzielne działania w rodzaju wybijania szyby czy stosowania prostych narzędzi mogą skutkować uszkodzeniami, których koszt naprawy znacznie przewyższa wykonanie usługi ślusarskiej przez specjalistę. Warto jednak wiedzieć, że awaryjne otwieranie samochodu to nie jest zadanie dla każdego fachowca, gdyż trzeba do niego posiadać odpowiednią wiedzę, umiejętności oraz profesjonalny sprzęt ślusarski. Z tego powodu warto wezwać ślusarzy z Pogotowia zamkowego Gdynia https://www.pogotowie-zamkowe-gdynia-24h.pl/, którzy specjalizują się w tego rodzaju usługach ślusarskich i od lat pomagają klientom w bezszkodowym otworzeniu ich pojazdów.

Montaż i wymiana zamków w drzwiach

Do zadań, którymi ślusarze zajmują się na co dzień, zaliczyć można także montaż i wymianę zamków w drzwiach. Z usługi tej skorzystać można w różnych przypadkach, w tym w sytuacji, gdy zamek jest przestarzały, zacina się i stwarza ryzyko awarii, gdy zakupimy mieszkanie z rynku wtórnego, a niekiedy również pierwotnego, gdy zgubimy klucze do mieszkania lub padniemy ofiarą kradzieży, a także wtedy, gdy po prostu chcemy podnieść poziom bezpieczeństwa we własnym domu.

 

Tagi: ,

Udostępnij ten post:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Powiązane treści

awaryjne otwieranie auta

W jakich sytuacjach potrzebne jest awaryjne o...

Jeśli jesteś właścicielem samochodu, to być może nie raz przyt...
Fonty Google

Nawet fonty mogą śledzić Cię online! Jak temu...

Jeśli korzystasz z internetu nie od wczoraj, najpewniej wiele...
Woda

Woda – życiowy eliksir, który należy do...

Woda jest nieodłącznym elementem życia na Ziemi. Bez wody nie byłoby ż...