logo
logo
logo
logo
Maszyny czyszczące

Maszyny czyszczące bateryjne dla Twojego biznesu
Opublikowano: 21 sierpnia 2020

Czyszczenie powierzchni za pomocą maszyn zasilanych bateriami jest znakomitym sposobem na oszczędność czasu i nakładu pracy. Tego typu urządzenia sprawdzą się wszędzie tam, gdzie nie mamy możliwości podłączenia sprzętu do sieci. Wiele sprzętów przewodowych może posiadać także ograniczoną długość kabla zasilającego, przez co będziemy zmuszeni manewrować i przekładać przewód z gniazdka do gniazdka. Sposobem na uproszczenie porządkowania przestrzeni, w szczególności na ogromnych powierzchniach przemysłowych, czy w galeriach handlowych, jest użycie maszyn czyszczących zasilanych akumulatorem.

Maszyny czyszczące bateryjne – wygodny sposób na mycie podłóg

Maszyny czyszczące bateryjne znajdują swoje zastosowanie nie tylko w ogromnych magazynach czy na obszernych halach, ale i na mniejszych powierzchniach, po których ciężko manewrować. Dzięki technologii zasilania bateryjnego sprzęt jest chętnie wykorzystywany w sklepach spożywczych, salonach kosmetycznych i wszędzie tam, gdzie generowany jest ruch osób trzecich.

Maszyny czyszczące

Bateryjna maszyna Viper AS5160 do czyszczenia podłóg

Maszyna czyszcząca nie posiada przewodów zasilających, a więc nie stwarza niebezpieczeństwa potknięcia się czy uszkodzenia kabla przez nieuważne osoby, przechodzące obok myjki. Urządzenie jest bardzo zwrotne, przez co łatwo się nim manewruje w wąskich korytarzach, a także w niewielkich pokojach.

Maszyny bateryjne czyszczące wykorzystywane są także w szpitalach, hotelach czy szkołach.

Są proste w użyciu – nie trzeba marnować czasu na rozwinięcie przewodu, podłączenie maszyny i ostrożne czyszczenie. To także oszczędność czasu związana z brakiem konieczności przekładania kabli zasilających i zastopowaniem pracy maszyny. W zależności od potrzeb użytkownika, dysponujemy wieloma rodzajami maszyn akumulatorowych, przeznaczonych do różnych rodzajów pomieszczeń.

Nilfisk SC250 – kompaktowa maszyna do mycia podłóg (do 1360m2/h)

Urządzenia akumulatorowe do czyszczenia powierzchni płaskich

Maszyny czyszczące bateryjne dostępne są w kilkunastu rodzajach. Ich wydajność określa się w metrach kwadratowych wyczyszczonych w czasie jednej godziny. Najmniejsze jednostki posiadają wydajność niespełna 750m2/h, co umożliwia pełne sprzątanie pokojów biurowych, korytarzy, sali konferencyjnych w kilkadziesiąt minut.

Do większych potrzeb przeznaczone są urządzenia akumulatorowe o wydajności od 1000 do 2500m2/h. Te największe jednostki sprawdzą się w dużych halach produkcyjnych, domach handlowych, supermarketach czy magazynach.

Charakterystyka maszyn czyszczących bateryjnie

Większość urządzeń posiada wygodny, dwuręczny uchwyt stabilizujący pracę urządzenia. Dzięki rączce można manewrować małym pojazdem w dowolnym kierunku. Budowa sprzętu jest w pełni kompaktowa – prosta bryła urządzenia nie posiada ostrych zakończeń i nieregularnych kształtów, przez co może być bezpiecznie przechowywana.

Dzięki prostej budowie w bardzo łatwy sposób można dostać się do zbiorników wody. Obszerna szczotka szorująca skutecznie usuwa zanieczyszczenia. Możliwość dozowania detergentu wzmacnia moc porządkowania podłóg. System kół pozwala na swobodne manewrowanie i skręcanie urządzeniem, a także szybką jazdę do przodu i do tyłu.

Tagi: , , , ,

Udostępnij ten post:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Powiązane treści

meble socjalne

Czym są meble socjalne i gdzie znajdują swoje...

Meble socjalne, według przepisów prawnych, muszą znaleźć się obowiązko...
środki czyszczące

4 niebezpieczne domowe środki czyszczące...

Każdy z nas chciałaby, aby sprzątanie w domu przebiegało jak najszybci...
porządek w magazynie

Porządek w magazynie to priorytet! Jak o nieg...

Utrzymanie porządku w stosunkowo dużej przestrzeni ma...
transport paletowy

Czym jest transport palet i co warto wiedzieć...

Palety to dzisiaj jeden z najpopularniejszych rodzajów nośników ładunk...