• Menu

  Livolo – efektowny osprzęt elektryczny nie tylko do nowoczesnego wnętrza

  Aranżując wnętrze mieszkania, biura, czy innego pomieszczenia o przeznaczeniu komercyjnym, warto pamiętać o zachowaniu jego spójnej stylistyki. W przypadku aranżacji w stylu nowoczesnym również detale powinny korespondować z charakterem wnętrza i odpowiadać mu pod względem designu. Doskonale sprawdzą się w nich włączniki dotykowe Livolo, cechujące się nie tylko efektownym wyglądem, ale również funkcjonalnością.

  Właśnie ze względu na tę funkcjonalność coraz więcej inwestorów – nie tylko tych, którzy dysponują nowocześnie urządzonym wnętrzem, ale także pomieszczeniami wpisującymi się w wiele innych stylów – decydują się na montaż włączników Livolo. Jakie są ich największe zalety?

  Livolo

  Wygodne sterowanie oświetleniem

  To jeden z największych atutów. Włączniki Livolo zamiast klasycznych przycisków mają dotykowy panel sterowania. Na środku panelu znajduje się niewielkie oznaczenie graficzne w kształcie kółka, które wskazuje miejsce, gdzie umieszczono sensor. Do włączenia światła wystarczy delikatne dotknięcie oznaczonego miejsca opuszkiem palca. Zlokalizowane na panelu kółko zaświeci się wtedy na kolor niebieski, natomiast przy wyłączonym świetle będzie się świecić na czerwono.

  Włącznikami Livolo można jednak sterować nie tylko za pomocą dotykowego panelu. Ich dużą zaletą jest możliwość użytkowania w połączeniu z pilotem. W tym celu należy jednak wybrać włączniki oznaczone symbolem „R”. Pilot można kupić razem z włącznikiem lub dokonać jego zakupu później w dowolnym momencie. Zarówno włączniki, jak i piloty dostępne są w sklepie elektrycznym Gajwer.

  Modułowa budowa osprzętu

  Kolejnym atutem osprzętu Livolo jest jego modułowa budowa. Dzięki niej w wielokrotnej ramce obok włączników mogą być montowane inne elementy osprzętu, na przykład ściemniacze światła, przyłącza multimedialne, włączniki przeznaczone do sterowania roletami lub żaluzjami oraz gniazda elektryczne. Poszerza to możliwości aranżacyjne we wnętrzu i pozytywnie wpływa na jego funkcjonalność.

  Bezpieczeństwo użytkowników

  Ogromne znaczenie dla wygody użytkowania ma poczucie bezpieczeństwa przebywających w pomieszczeniu osób. Wpływa na nie sposób wykonania włączników oraz zastosowany do ich produkcji materiał. Niepalna obudowa, z którą mamy w tym przypadku do czynienia, nie wywołuje dodatkowych zagrożeń podczas pożaru. Natomiast dzięki temu, że panel i obudowa włączników są całkowicie szczelne, nie powstają zagrożenia dla użytkowników przy przypadkowym zachlapaniu osprzętu wodą.

  Nienaganny wygląd

  Funkcjonalność osprzętu to jednak nie wszystko. W wielu pomieszczeniach (zwłaszcza tych mocno eksponowanych oraz o charakterze reprezentacyjnym) liczy się również ich wygląd. Efektowny design włączników Livolo stanowi ich ogromną zaletę. Duża w tym rola zastosowanych do ich produkcji materiałów. Hartowane szkło, z którego wykonuje się panele sterowania, gwarantuje ich doskonałą prezencję oraz trwałość. Jako materiał odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz zarysowania pozwala zachować efektowny wygląd włączników przez wiele kolejnych lat.

  Osprzęt Livolo dostępny jest w różnych wersjach kolorystycznych. Dzięki temu inwestor z łatwością dopasuje włączniki do własnych potrzeb i zastosowanego stylu aranżacyjnego. Poza klasyczną czernią i bielą do wyboru są też włączniki w kolorze szarym i złotym. Oprócz eleganckiego wyglądu i funkcjonalności osprzętu wielu inwestorów zwraca uwagę na jego łatwy montaż, który pozwala na  samodzielne prowadzenie prac wykończeniowych.

   

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane