• Menu

  Kurs z prawa i podatków dla firm – Wyższej Szkoły Bankowej

  Kurs z prawa i podatkówKursy z prawa i podatków dla firm cieszą się rosnącym zainteresowaniem ze strony przedsiębiorców. Ma to związek nie tylko z RODO, ale także nieustannie zmieniającymi się przepisami. Pracownicy często nie wiedzą, czym nowelizacje różnią się od wcześniejszych zapisów, nie są też przygotowani do wykorzystywania ich w praktyce.

  Z tego względu kurs z prawa i podatków dla firm może być dobrą okazją do uporządkowania zdobytej już wiedzy i zastosowaniu jej na konkretnych przykładach.

  Zmiany przepisów. Jak się nie pogubić?

  Obecnie mamy do czynienia z nieustanną zmianą przepisów – zarówno w zakresie ochrony danych, jak i rozliczeń podatkowych. Z tego względu przedsiębiorcy zatrudniają specjalistów, którzy są na bieżąco ze wszystkimi nowelizacjami i tym samym są oddelegowani do zajmowania się sprawami z tego zakresu. Często nie jest to jednak wystarczające rozwiązanie – zmiany powinni rozumieć wszyscy pracownicy firmy, zwłaszcza ci, którzy na co dzień zajmują się administracją i bazują w swojej pracy na uaktualnionych przepisach.

  Kursy i szkolenia dla firm. Szkolenia in company

  Kursy z zakresu prawa i podatków dla pracowników firm oferuje m.in. Wyższa Szkoła Bankowa. W ofercie uczelni można znaleźć np. szkolenie z RODO, ale także szkolenie z prawa nieruchomości, rozliczania podróży służbowych, prawa spółek kapitałowych czy funkcji Compliance w biznesie. Co więcej, przedsiębiorcy, którzy są zainteresowani wysłaniem pracowników na kursy z innych dziedzin, mogą zgłosić zapotrzebowanie na  szkolenie z konkretnej tematyki.

  Wtedy WSB przeprowadza szkolenia zamknięte (in company), które  jestw całości dostosowane do potrzeb firmy i jej pracowników.  Odbywa się ono w miejscu i terminie dogodnym dla zainteresowanych. Zaletą szkoleń oferowanych przez Wyższą Szkołę Bankową jest zaplecze merytoryczne, jakim dysponuje uczelnia. Kursy prowadzą praktycy biznesu, którzy mają wieloletnie doświadczenie w zakresie szkoleń. Pełną listę kursów i więcej informacji na temat warsztatów i ich tematyki można znaleźć na stronie https://www.wsb.pl/studia-i-szkolenia/szkolenia-i-kursy/listing-szkolen.

  artykuł sponsorowany

   

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane