• Menu

  Kierunek rozwój z pasją budowania

  0l1a1266 Sinevia Sp. z o.o. kontynuuje swoją działalność pod nowym hasłem „Kierunek rozwój”, którym posługuje się w efektywnej komunikacji pomiędzy klientem a Spółką. „Kierunek rozwój” jest jednak kontynuatorem „Pasji budowania” – hasła, które towarzyszyło Spółce przez ostatnie lata jej działalności – mówi Zbigniew Binienda, nowy prezes zarządu Sinevia Sp. z o.o.

  Na początku czerwca został Pan nowym prezesem zarządu spółki Sinevia. Jakie cele stawia sobie Pan na tym stanowisku?

  –  Sinevia jest podmiotem o ugruntowanej, mocnej pozycji na rynku budownictwa specjalnego. Strategia rozwoju Spółki zakłada wzmocnienie działań na rynku usług komercyjnych. W pięcioletniej historii Spółki udało zbudować się potężne portfolio realizacji, które predestynują spółkę do roli dużego gracza na rynku usług budowlanych. Doświadczenia i wiedzę zdobytą na rynku usług specjalnych zamierzamy wykorzystać i przekuć w komercyjny sukces na wolnym rynku.

   Sinevia Sp. z o.o. kontynuuje swoją działalność pod nowym hasłem „Kierunek rozwój”. Co to oznacza i czemu zastąpiło „pasję budowania”?

  – Sinevia Sp. z o.o. kontynuuje swoją działalność pod nowym hasłem „Kierunek rozwój”, którym posługuje się w efektywnej komunikacji pomiędzy klientem a Spółką. „Kierunek: rozwój” jest jednak kontynuatorem „Pasji budowania” – hasła, które towarzyszyło Spółce przez ostatnie lata jej działalności. Spółka stawia na rozwój w podstawowych segmentach działalności i stałe poszerzanie jej oferty. „Kierunek rozwój” niesie za sobą nie tylko doskonalenie procesu budowy, ale także efektywniejsze wykorzystywanie potencjału firmy i, co najważniejsze, inwestowanie w kapitał ludzki.

  24 maja 2016 roku zostali Państwo laureatami w konkursie „Budowa Roku 2015”. Za co zostało przyznane Wam wyróżnienie?

  – „Budowa Roku 2015” jest najbardziej prestiżowym konkursem budowlanym organizowanym przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa oraz Główny Urząd Nadzoru Budowlanego. To już trzeci raz , gdy Spółka uczestniczy w konkursie. W tym roku Spółka zgłosiła dwie inwestycje, które zostały docenione przez organizatorów dwiema nagrodami  III stopnia za: przebudowę wraz z nadbudową budynku nr 4 dla potrzeb Jednostki Wojskowej Kraków Pychowice przy ul. Tynieckiej 45 oraz budowę obiektów wraz z infrastrukturą techniczna dla potrzeb Wojskowego Ośrodka Medycyny Prewencyjnej w Nowym Dworze Mazowieckim przy ul. Leśnej.

  Jakie inne realizacje udało się Państwu w ostatnim czasie doprowadzić do szczęśliwego finału?

  – Spółka Sinevia od momentu powstania ukończyła już ponad 200 inwestycji. W chwili obecnej prowadzi wiele placów budowy, które lada dzień doprowadzone zostaną do szczęśliwego finału. Niedawno – 06 maja 2016 roku Sinevia zakończyła budowę budynku strażnicy wojskowej Straży Pożarnej wraz z infrastrukturą towarzyszącą na terenie Ośrodka Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych w Żaganiu. Inwestycja została wykonana przez Kierownictwo Zespołu Budów w Krotoszynie, a Inwestorem był Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Zielonej Górze.

  Rozmawiał Piotr Danilczuk

  2 odpowiedzi na “Kierunek rozwój z pasją budowania”

  1. współpracownik pisze:

   Zbigniew Binienda to człowiek od zadań specjalnych MACIEREWICZA???
   Jego ziomal prof Binienda ten wlaśnie od Komisji zajmującej się katastrofą lotniczą w SMOLEŃSKU -obsadził w nagrodę młodego Biniendę na stanowisku prezesa – wyglądającego jak błazen.

   Zero kompetencji !!
   ale jak to mówią MISIEWICZE !!!

  2. z.r pisze:

   Czy ktoś sprawdził kompetencję Zbigniewa Biniendy? Jak to się stało że to właśnie On został Prezesem Zarządu spółki skarbu państwa? Czy to prawda że to rodzina prof. Biniendy?
   Czy Minister Macierewicz obsadził stanowisko prezesa za dobrą pracę Biniendy?

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane