• Menu

  Jakiego Drona wybrać?

  Od wielu lat obserwujemy rozwijającą się tendencję do dzielenia się swoimi przeżyciami z całym światem dookoła nas. Bez względu na to czy akurat jemy obiad czy wybieramy się w ekscytującą podróż na drugi koniec globu – ciężko jest nam sobie wyobrazić, iż moglibyśmy doświadczyć tego wszystkiego i jednocześnie nie podzielić się filmem bądź zdjęciem na jednym z wielu portali społecznościowych, których jesteśmy częścią.

  Czasami wydaje nam się wręcz, że w ten sposób wszystko to, co robimy nie byłoby do końca satysfakcjonujące, jeżeli nie pokażemy tego światu. Oczywistą odpowiedzią rynku na to zjawisko jest wprowadzanie co raz to nowych wynalazków, które mogą pozwolić nam na lepsze i bardziej zaawansowane filmowanie bądź robienie zdjęć. Bez względu na to czy zajmujemy się tym tylko amatorsko, czy już bardziej profesjonalnie – dostępne są sprzęty dopasowane do potrzeb wszystkich zainteresowanych użytkowników.

  Jednym z takich wynalazków jest dron – czyli latające urządzenie umożliwiające nam nagrywanie filmów z dużej odległości. Nie wymaga on niczego poza tylko pilotem, którego obsługi można nauczyć się dosłownie w kilka minut. Pozwala też na nagranie danego miejsca w całej jego okazałości i dzięki temu lepsze ukazanie np. domu i podwórka, które zamierzamy wystawić na aukcję.

  Z całą pewnością jego użycie pozwala na wyróżnienie się na tle osób, które do swoich nagrań używają zwykłych kamer. Jeżeli jesteś zainteresowany jego zakupem i nie możesz zdecydować się na to, jaki model będzie dla Ciebie idealny – w dalszej części znajdziesz wszystkie niezbędne informacje do podjęcia tej decyzji.

  Drony ranking

  Najlepsze informacje na temat danego produktu można uzyskać od osób, które miały już okazję go przetestować. Z tego względu, zanim zaczniesz przeglądać konkretne drony – zwróć uwagę na ranking, który zawiera informacje o opiniach jego poprzednich użytkowników. W internecie bez problemu znajdziesz wiele takich zestawień, a dostarczą Ci one zarówno danych na temat parametrów urządzenia – jak i indywidualnych wrażeń z jego użytkowania. Możesz zapoznać się z jednym z nich na stronie https://twoja-elektronika.pl/ 

  Jest to szczególnie ważne ze względu na to, że niektóre produkty wyróżniające się np. niską ceną – nie posiadają zbyt dobrej kamery. Nie jest tak w każdym przypadku, ale właśnie dlatego to ranking wskazuje które drony są warte przyjrzeniu się, a które lepiej będzie raczej omijać – lub sprezentować np. swojemu dziecku, które dopiero zaczyna przygodę z tym urządzeniem i ma raczej niewielkie wymagania.

  Drony cena

  Dla wielu z nas bardzo istotną informacją jest to, ile będzie nas kosztowała taka zabawa. Drony to produkty, których cena waha się w zależności od jakości sprzętu. Jeżeli masz zamiar kupić go do pracy lub jest Ci potrzebny do nagrania profesjonalnego materiału – warto będzie zainwestować w coś, co posłuży Ci przez długie lata. Przede wszystkim wraz z ceną wzrasta jakość kamery oraz czas, przez jaki dron jest w stanie filmować wybrany obszar. Droższe z nich zawierają również więcej ciekawych funkcji – posiadają np. GPS, który umożliwia zaprogramowanie naszego drona tak, aby ten samodzielnie filmował wybrany obszar i przemieszczał się tam, gdzie mu wcześniej wskażemy.

  Cena, jaką zapłacisz za poszczególne drony to coś, co musisz sobie przede wszystkim przemyśleć. Jeżeli nie wiesz jeszcze czy na pewno będzie Ci on faktycznie potrzebny lub planujesz jego zakup na prezent – lepiej będzie nie zaopatrywać się w produkt z najwyższej półki, który następnie skończy na dnie szafy. W sytuacji, gdy zamierzasz sprawić drona swojemu dziecku – upewnij się najpierw, że zdaje sobie ono sprawę z tego jak łatwo może je uszkodzić. Również wtedy lepiej będzie na początek kupić mu swego rodzaju “testowy” sprzęt.

  Xiaomi mi drone

  Jeżeli znajdujesz się w grupie osób, które chcą dobrze wydać swoje pieniądze i mieć gwarancje, iż dane urządzenie spełni ich oczekiwania – zastanów się nad zakupem Xiaomi Mi Drone. Jest to jeden z najbardziej polecanych dronów, który charakteryzuje się przede wszystkim długim czasem działania, wysoką jakością nagrań i łatwością w użytkowaniu.

  Xiaomi Mi Drone bez problemu przetransportujesz z miejsca na miejsce, zawiera on wspomniany wcześniej system GPS i stanowi doskonałą inwestycje na wiele lat użytkowania.

  Dron Spark

  Dla niektórych osób istotna będzie wielkość urządzenia i opcja zapewniająca możliwość śledzenia wybranego obiektu – a w tym przypadku bardzo dobrze sprawdzi się Dron Spark. Jest to prawdziwa gratka dla pasjonatów, gdyż zawiera on wiele nowinek technologicznych – przez co jest on również odrobinę droższy niż poprzedni model.

  Dron Spark to dobry wybór dla firm zajmujących się sprzedażą domów oraz w przemyśle filmowym.

  Do jego obsługi niezbędne jest doświadczenie i na pewno nie należy kupować go na samym początku swojej przygody z dronami.

  Drony dla dzieci

  Co raz częściej kupujemy drony także dla naszych dzieci. W tym wypadku nie są już tak ważne parametry danego sprzętu, a często bardziej istotna jest jego wytrzymałość i czas pracy. Na początek należy upewnić się, iż nasze dziecko wie, że dron nie jest zwyczajną zabawką i należy używać go w sposób odpowiedzialny.

  Przeglądając dostępne produkty widać także, że drony dla dzieci są zwykle mniejsze niż pozostałe ich modele. Wynika to z kwestii bezpieczeństwa i tego, że nie potrzebują one aż tak zaawansowanego sprzętu jak profesjonaliści. Z całą pewnością zakup drona będzie ciekawym i rozwijającym prezentem dla twoje dziecka.

  Filmowanie dronem

  Zanim kupisz swoje urządzenie upewnij się, że wiesz na czym właściwie polega filmowanie dronem.

  Mogłoby się wydawać, iż jest to bardzo prosta sprawa, ale lepiej jest się zawczasu przygotować. Nawet jeżeli masz doświadczenie w obsłudze wszelkiego rodzaju kamer – filmowanie dronem to coś zupełnie innego i może sprawić Ci na początku odrobinę trudności. Najlepiej udaj się na stronę https://naddachami.pl/blog/czy-potrzebujesz-platnego-kursu-do-filmowania-dronem i przygotowuj się już teraz.

  Jakiego Drona wybrać? – wnioski

  Mamy nadzieję, że wiesz teraz jaki dron będzie dla Ciebie odpowiedni. Przede wszystkim weź pod uwagę to, do czego będziesz go używać. Następnie zastanów się nad ilością pieniędzy, jakie chcesz na niego przeznaczyć i czy jest to twoje pierwsze urządzenie. Podejdź do tego inaczej, jeżeli dron stanowi prezent dla twojego dziecka i przede wszystkim jednak pamiętaj, żeby czerpać przyjemność z jego użycia i ciągle rozwijać swoje umiejętności. To, jaki dron zakupisz będzie wtedy stanowić kwestię drugorzędną, a ty i tak będziesz cieszyć się z jego posiadania. W końcu to właśnie do tego tworzone są tego rodzaju urządzenia.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane