• Menu

  Jakie usługi świadczy serwis wózków widłowych Irapol

  Irapol to serwis wózków widłowych z 19-letnią tradycją. Taka praktyka w branży świadczy o doświadczeniu oraz fachowości, ale także umiejętności dostosowywania się do zmian. W końcu w ciągu ostatnich kilkunastu lat zaszły ogromne zmiany na rynku wózków (wystarczy wymienić choćby rosnącą popularności elektrycznych widlaków). Wypracował system pracy, który stawia na efektywność, dokładność i jak największą wygodę dla klienta. Dlatego przeważającą część napraw wykonuje z dojazdem, co pozwala na uniknięcie transportu wózka. Jeśli tylko to możliwe, działa od ręki, a nasz czas reakcji od zgłoszenia nie przekracza 4 roboczogodzin. Czym dokładniej zajmuje się Irapol?

  serwis wózków widłowych

  Przeglądy konserwacyjne

  Sprawdzenie stanu najważniejszych komponentów, wymiany płynów serwisowych i części eksploatacyjnych dokładnie według zaleceń producenta. Regularna konserwacja pozwala zachować wózek widłowy w dobrej kondycji i zapobiega nadmiernemu zużyciu. Co ważne, pozwala na wczesne wykrycie problemów i awarii oraz zlikwidowanie ich, zanim staną się poważne. Jeden uszkodzony element potrafi pociągnąć za sobą szereg zniszczeń, a regularne kontrole to najlepszy sposób na uniknięcie takich sytuacji.

  Naprawy pojedynczych komponentów

  Irapol nie boi się wyzwań. Serwis wózków widłowych to w dużej mierze usuwanie awarii powstałych podczas pracy. Uszkodzony maszt, zużyta pompa, a może wycieki z przeciążonej hydrauliki? Mechanicy znają się na swoim fachu i jesteśmy pewni, że poradzą sobie z każdym problemem. Nie będzie problemem również naprawa sterowników i innej elektroniki czy układów napędowych, zarówno w wózkach elektrycznych, jak i spalinowych.

  Remonty generalne

  Specjalność firmy – pełen serwis wózków widłowych, który przywróci każdą maszynę do nienagannej kondycji. Wózek rozbiera się niemal na części pierwsze i kontrolujemy każdy element mający wpływ na pracę i podlegający zużyciu. Wszystko jest czyszczone, a w razie potrzeby wymieniane. W wielu przypadkach widlak po takim remoncie prezentuje stan lepszy od fabrycznego, dlatego polecamy go przede wszystkim firmom intensywnie eksploatującym pojazdy. To inwestycja, która zwróci się błyskawicznie i zapewni pewną, bezawaryjną pracę.

  Gwarancja na części i usługi

  Irapol jest pewny kompetencji i dokładności swoich mechaników, więc na wszystkie prace wykonane w swoim serwisie wózków widłowych udziela 12-miesięcznej gwarancji. Wszystkie części pochodzą od sprawdzonych dostawców i również objęte są gwarancją producenta. A dla stałych klientów przewidziano pakiety serwisowe, łącznie z abonamentem i pełną opieką serwisową nad wózkiem. Wszystko dostosowane do Twoich potrzeb!

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane