• Menu

  Jakie prace wykonam profesjonalnym traktorkiem ogrodowym?

  Profesjonalne traktorki ogrodowe to marzenie wielu właścicieli dużych terenów i placów. Bardzo często jednak te urządzenia kojarzone są wyłącznie z bardziej rozbudowanymi kosiarkami do trawy. Nic bardziej mylnego. Za pomocą nowoczesnych i bardzo funkcjonalnych traktorków ogrodowych możemy wykonać bardzo wiele prac ogrodowych. Sprawdź, do czego tego typu urządzenia mogą się przydać.

  traktorki ogrodowe

  Traktorki ogrodowe z siewnikiem i opryskiwaczem

  Traktorki ogrodowe to niezwykle funkcjonalne urządzenia. Za pomocą profesjonalnych dodatków, które można do nich dołączyć, możemy w prosty sposób przemienić je w niewielką formę traktora rolniczego. Traktorki ogrodowe mogą służyć do obsiewania i nawożenia trawnika. Dodatkowy osprzęt w postaci opryskiwacza lub siewnika to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy posiadają bardzo duże ogrody i w normalnych warunkach spędzają mnóstwo czasu na pracach ogrodowych. Opryskiwacze dają możliwość przeprowadzania sezonowych oprysków zarówno trawników, jak i roślin ogrodowych.

  Traktorki ogrodowe ze zbieraczem – szybkie czyszczenie ogrodu

  Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, ze traktorki ogrodowe mogą także pomóc nam w efektywnym i szybkim oczyszczaniu ogrodu. Wystarczy dołączyć do nich proste urządzenie zwane zbieraczem. Wyposażone jest ono w proste szczotki, które dają możliwość zbierania różnego rodzaju odpadków, trawy, nieczystości, gałęzi, liści oraz innych przedmiotów. Kosz zbieracza może mieć pojemność nawet czterystu litrów. Umożliwia szybką i wydajną pracę nie tylko w prywatnych ogrodach, ale także na dużych obszarach komunalnych. Do zbieracza można także dobrać bronę pazurową, co pozwoli na jeszcze dokładniejsze przeczesywanie trawnika.

  Traktorki ogrodowe zimą – skuteczne odśnieżanie

  Wiele osób z utożsamia traktorki ogrodowe wyłącznie z pracami wykonywanymi w miesiącach wiosennych i letnich. Nic bardziej mylnego. Wyposażenie urządzenia w odpowiednie dodatki sprawi, że będzie ono dla nas ogromną pomocą nawet w warunkach zimowych, podczas opadów śniegu. Dobry silnik oraz koła wyposażone w łańcuchy zimowe to gwarancja skutecznego odśnieżania.

  Do traktorka można załączyć szeroki pług, który pomoże w skutecznym usuwaniu śniegu. W miesiącach letnich pług również może się przydać, szczególnie w momencie, kiedy musimy usunąć dużo sypkich materiałów. Może być to piasek albo żwir. W zimie przyda się nam nie tylko pług. Traktorki ogrodowe mogą posłużyć także do rozsypywania soli albo piasku i tym samym unikania niebezpieczeństwa ślizgania się po powierzchni ogrodu.

  Jak widać traktorki ogrodowe to urządzenia niezwykle funkcjonalne, które nie tylko koszą trawę i pozwalają nam szybko przemieszczać się po ogrodzie. Na rynku znajduje się wiele praktycznych i różnorodnych urządzeń, które można z powodzeniem wykorzystywać w małych i dużych ogrodach. Dzięki ich zastosowaniu traktorki ogrodowe możemy w bardzo prosty sposób zamienić prosty traktorek w multifunkcjonalne urządzenie, które można wykorzystywać we wszystkich porach roku i do różnych zadań.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane