• Menu

  Jak zmniejszyć koszty naprawy telefonu?

  Czasami etui ochronne czy szkło na ekran okazują się niewystarczające. Co zrobić w przypadku zalania telefonu lub stłuczenia ekranu? Warto rozejrzeć się za opcją dodatkowego zabezpieczeniem telefonu. Sprawdź, jak działa usługa Smart Care od Orange.

  zabezpieczenie telefonu

  Dodatkowe zabezpieczenie telefonu – czy warto?

  Wiele osób praktycznie nie rozstaje się ze smartfonem, który przydaje się w pracy, w domu czy na uczelni. Szybko i sprawnie można nim opłacić rachunki oraz sprawdzić interesujące treści w internecie. W przypadku uszkodzenia telefonu tracimy w zasadzie główne narzędzie komunikacji, rozrywki czy informacji.

  Rynkowe koszty naprawy są wysokie i często nieopłacalne. Dobrym rozwiązaniem może okazać się aktywowanie dodatkowej usługi u operatora i opłacanie kilkunastu złotych miesięcznie, aby uzyskać pomoc w naprawie sprzętu na dobrych warunkach.   Taką usługą jest np. Orange Smart Care, która zabezpiecza użytkowników smartfonów (zarówno nowych, jak i obecnych klientów) przed wysokimi kosztami naprawy. Sprawdź, jak działa Orange Smart Care – https://www.orange.pl/view/smart-care.

  Orange Smart Care

  To opcja naprawy smartfona w przypadku popularnych uszkodzeń, takich jak zalanie, niedziałające przyciski czy pęknięty wyświetlacz. Orange oferuje naprawę telefonu w autoryzowanym serwisie.

  To usługa zarówno dla nowych użytkowników, kupujących telefon z abonamentem lub na raty bez abonamentu, jak i dla stałych klientów w przypadku przedłużania umowy. Możesz aktywować Orange Smart Care na nowym telefonie, zakupionym przy okazji podpisywania umowy, lub na  tym, z którego już korzystasz, jeśli wybierasz abonament w ofercie bez smartfona.

  Usługa Orange Smart Care dostępna jest w dwóch wariantach:

  • Orange Smart Care

  Miesięczna opłata wynosi 11,99 zł, a pierwszy miesiąc jest za darmo. Co otrzymujesz? Naprawę pękniętego wyświetlacza wraz z ekranem, obudową i przyciskami. W zakres usługi wchodzi też osuszanie telefonu lub wymiana płyty głównej. Naprawa trwa 7 dni ( powyżej 7 dni otrzymasz telefon zastępczy). W razie potrzeby w ramach tej oferty możesz skorzystać z dowolnej liczby napraw w roku o łącznej kwocie 1200 zł.

  • Orange Smart Care Premium

  W Orange Smart Care Premium  naprawie podlegają wszystkie uszkodzenia telefonu. Dodatkowo zyskujesz bezpłatną wymianę na nowy telefon w razie braku możliwości naprawy. Ta usługa kosztuje 15,99 zł miesięcznie, a w pierwszym miesiącu nic nie płacisz. Rocznie możesz skorzystać z jednej naprawy bez limitu kosztów.

  Co ważne – naprawa jest wykonywana w  autoryzowanym serwisie, a Ty nie tracisz gwarancji producenta.  Uszkodzony telefon odbiera od Ciebie kurier, a po naprawie dostarcza go z powrotem.

  Dowiedz się też, jak uratować zalany telefon: https://www.orange.pl/poradnik/swiat-orange/jak-uratowac-zalany-telefon/.

   

  Jedna odpowiedź do “Jak zmniejszyć koszty naprawy telefonu?”

  1. Marcel pisze:

   Smart Care od Orange – wielka ściema i wyciąganie kasy od klientów,

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane