• Menu

  Jak zbudować pierwsze portfolio UX?

  Projektowanie zorientowane na użytkownika (w skrócie UX) to sformułowanie, które w ostatnim czasie pojawia się w mediach dość regularnie. Coraz więcej osób decyduje się na wykonywanie zawodu UX designera. Jest to jeden z przyszłościowych zawodów nie tylko w naszym kraju. Osoby ubiegające się o pierwszą pracę w tym charakterze bardzo często proszone są o dołączenie do aplikacji swojego portfolio. Bardzo mocną pozycją zarówno w CV, jak i w portfolio jest certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu UX Design Bootcamp.

  UX Design Bootcamp

  Czym jest UX Design Bootcamp?

  UX Designerzy stają się osobami bardzo poszukiwanymi na rynku pracy. Z myślą o osobach, które chcą zdobyć umiejętności pozwalające na wykonywanie zawodu UX Designera czy też na poszerzyć już posiadaną wiedzę i kompetencje zostały stworzone warsztaty szkoleniowe UX Design Bootcamp. Ogromnym plusem szczególnie obecnie, gdy borykamy się z pandemią koronawirusa, jest to, że szkolenie to organizowane jest w formie online.

  Poziom szkolenia online jest tak samo wysoki, jak szkolenia, które odbywało się w tradycyjnej stacjonarnej formie. Zajęcia prowadzone są przez bardzo doświadczonych szkoleniowców, a program szkolenia jest naprawdę bardzo mocno rozbudowany. Dzięki temu przynosi on wiele korzyści osobom, które zdecydują się wziąć w nim udział.

  Jakie elementy powinno zawierać pierwsze portfolio UX Designera?

  Najważniejszym elementem portfolio UX Designera są projekty, w których brał on udział. W przypadku osób, które ubiegają się o pierwszą w swoim życiu pracę jako UX Designer zbudowanie atrakcyjnego portfolio, może okazać się zadaniem bardzo trudnym.

  Początkujący UX Designer z pewnością nie ma wcale albo ma bardzo niewiele projektów, którymi mógłby się pochwalić. Dlatego też osoby te w swoim portfolio powinny zaznaczyć, że metody pracy z UX nie są im obce. Zawsze też osoba po raz pierwszy kandydująca na stanowisko UX Designera może zaprezentować się jako ta, które chce zdobywać nowe umiejętności i ciągle się uczyć. Pomocą w tym z pewnością jest certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu UX Design Bootcamp.

  Jakie są powody, dla których warto zdecydować się na szkolenie UX Design Bootcamp?

  Projektowanie zorientowane na użytkownika jest dziedziną branży IT, która w ciągu ostatnich kilku lat rozwija się niezwykle dynamiczne. Przybywa osób, które już wykonują zawód US Designera, ale też tych, które chcą zmienić pracę i zostać US Designerami. UX Design Bootcamp może im to ułatwić, Osoby już pracujące mogą zaś liczyć na awans. Uczestnictwo w kursie jest szansą na zdobycie ogromnej ilości nie tylko wiedzy teoretycznej, ale też umiejętności praktycznych. Dodatkowy atut: kurs umożliwia usystematyzowanie wiedzy pochodzącej z różnych źródeł.

  Branża IT rozwija się niezwykle dynamicznie, w efekcie pojawiają się w niej nowe specjalności. Do zawodów przyszłości obecnie zalicza się między innymi UX Designer. Szkolenie UX Design Bootcamp pozwala zdobyć nowe umiejętności i być może zmienić wykonywany zawód na bardziej atrakcyjny między innymi pod względem finansowym.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane