• Menu

  Jak wysłać paczkę kurierem InPost?

  Kurierzy InPost i możliwości, jakie dają Paczkomaty to rozwiązanie idealne zarówno dla osób planujących jednorazową przesyłkę kurierską jak i dla właścicieli sklepów internetowych. Jak wysłać paczkę kurierem InPost tak, by była ona tania, szybka, bez nadmiernych formalności, a jednocześnie rzeczywiście konkurencyjna wobec innych ofert na rynku?

  Planując stałe zlecenia na usługi kurierskie – czy też jednorazowe lub sporadyczne – klienci firm dostarczających paczki i przesyłki kierują się zwykle ceną. To koszt dostawy okazuje się kluczowym parametrem – choć niemniej ważne bywają lojalność wobec danej marki czy np. możliwość podjęcia przez kuriera przesyłki nietypowej. Niemniej porównanie cen stało się w ostatnich latach jednym z najważniejszych elementów w kontekście zamówienia kuriera.

  InPost

  Tani kurier – czyli właściwie jaki będzie najlepszy?

  Cenniki usług kurierskich bywają niejasne i daleko bywa im do przejrzystości. Niełatwo je obliczyć nie mając wagi, miary czy też nie wiedząc, jakie dokładnie opłaty dodatkowe będą niezbędne. Kurierzy InPost – jak pokazują analizy rynkowe – są pod tym względem doceniani m.in. za jasność przekazu, prosty cennik, brak dodatkowych kosztów niezależnie od tego, czy paczka jest przez pracownika dostarczana do odbiorcy czy do Paczkomatu.

  Kurierzy InPost, podkreślając zalety tej marki, zwracają uwagę m.in. na szybkość dostawy – zwykle jeden dzień roboczy od nadania przesyłki – oraz przekazanie jej bezpośrednio do adresata i atrakcyjny cennik uzależniony od wagi i wymiarów przesyłki.

  Planując zlecenie warto upewnić się, czy danego dnia – i w przypadku określonej lokalizacji – kurier InPost będzie najtańszy czy też inna firma może podjąć przesyłkę na korzystniejszych warunkach.

  KurJerzy – platforma do zamówień kurierskich online

  W takiej sytuacji świetnie sprawdzi się platforma do zamówień kuriera przez internet. KurJerzy – serwis, który zapewnia porównanie najważniejszych marek kurierskich w Polsce wraz z opcją szybkiego złożenia zamówienia na ich usługi – to przegląd aktualnych cenników usług InPost oraz innych firm z tego sektora.

  Jeśli priorytetem jest niska cena usługi, zamów kuriera online przez internet – w przypadku serwisu KurJerzy cała procedura zabiera często mniej niż jedną minutę. Po wejściu na główną stronę serwisu KurJerzy.pl należy wpisać wymiary i ciężar przesyłki. System sam – na podstawie danych od operatorów – obliczy jaki będzie koszt wysłania paczki i zlecenia kurierskiego. W drugim etapie wystarczy wpisać dane adresowe nadawcy i odbiorcy, a następnie wygenerować dokumenty do naklejenia na przesyłkę. Opłata za kuriera zostaje uiszczona z salda na KurJerzy.pl – w efekcie pozostaje czekać tylko na dzień i godzinę odbioru paczki, a następnie uruchomić śledzenie przesyłki.

  Zamów kuriera przez internet, a zaoszczędzisz

  Zlecenia na usługi kurierskie online to szereg korzyści – nie dotyczy to tylko samych oszczędności. Te mogą sięgać nawet kilkudziesięciu procent w porównaniu do standardowych usług zapewnianych przez firmy znane na rynku przewozowym od lat. Zamówienie kuriera przez internet to również szybka procedura – bez wychodzenia z domu lub biura. Sam proces został maksymalnie uproszczony, dzięki czemu można go wykonać intuicyjnie – również w przypadku osób, które nigdy nie składały zamówienia na usługi kurierskie online.

  W ten sposób, przez KurJerzy.pl, wysyłka paczki w InPost ogranicza się do kilkudziesięciu sekund i wyjątkowo intuicyjnego złożenia zlecenia.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane