logo
logo
logo
logo
Early Stage

Jak wygląda praca w Early Stage?
Opublikowano: 20 kwietnia 2022

Early Stage to jedna z sieci szkół języka angielskiego, która cieszy się niewątpliwym uznaniem nie tylko wśród uczniów i ich rodziców, lecz także samych lektorów. Co sprawia, że nauczyciele tak chętnie podejmują pracę w szkołach Early Stage i wiążą się z nimi na dłużej?

Nowoczesna metodyka

Praca w Early Stage to dla lektora prawdziwe wyzwanie – w pozytywnym znaczeniu tego słowa. To miejsce, w którym stawia się na nowoczesne metody nauczania oraz rozwiązania wyrastające z nowoczesnej wiedzy o mózgu i procesie nauki, co wpływa na jej skuteczność. Jest miejsce na kreatywność w wyborze aktywności podczas lekcji, nie ma natomiast mowy o nudzie, schemacie i powtarzalności. Dzięki temu uczniowie szkoły odnoszą wysokie wyniki w zdawalności egzaminów państwowych i brytyjskich. Wszystko jednak zaczyna się od lektorów, którzy w swojej pracy wykorzystują różne narzędzia, rozwiązania, metody i mają realny wpływ na przebieg lekcji.

Szkoła, która wspiera

Ogromną zaletą Early Stage jest społeczność zaangażowanych, kreatywnych nauczycieli, którzy chętnie dzielą się swoimi pomysłami, a także wspierają się wzajemnie w trudnych sytuacjach. Lektorzy każdej ze szkół mogą ponadto liczyć na szereg szkoleń podnoszących kompetencje i wprowadzających w świat Early Stage. Mają do dyspozycji platformy on-line z materiałami edukacyjnymi i dostęp do aplikacji muzycznej. Te wszystkie rozwiązania pomagają  efektywnie prowadzić zajęcia, ale i przygotowywać się do nich z przyjemnością, często w myśl zasady, że najprostsze rozwiązania są najbardziej skuteczne.

Metodyk zamiast nadzorcy

Wiele prywatnych szkół stale monitoruje postępy nie tylko swoich uczniów, lecz także pracę lektorów. Poczucie nieustannej presji i oceniania nie wpływa dobrze na pracę nauczycieli . Inaczej jednak dzieje się, jeśli w szkole pojawia się metodyk, który tylko ocenia, ale przede wszystkim wspiera, służy radą, pomaga w rozwiązywaniu dydaktycznych dylematów. Takie wsparcie w pracy jest nieocenione. Pomaga bowiem nie tylko rozwiązywać trudności pojawiające się w klasie, ale i stymuluje lektora do dalszego własnego rozwoju i szukania swojej ścieżki w edukacji. Brzmi zachęcająco? Sprawdź dostępne oferty pracy w Twojej okolicy: https://universe.earlystage.pl/praca/oferty-pracy

Komfort pracy

Wyposażenie sal w nowoczesny sprzęt, odpowiednie pomoce dydaktyczne zawsze do dyspozycji lektora i uczniów, nagłośnienie, oświetlenie – to wszystko nie pozostaje bez wpływu na komfort pracy. Podobnie jak profesjonalne, codzienne wsparcie administracyjne i organizacyjne.. Więcej o tym, jak wygląda praca w Early Stage, przeczytasz na stronie szkoły: https://universe.earlystage.pl/praca/praca-u-nas

Tagi: , ,

Udostępnij ten post:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Powiązane treści

darmowe posiłki dla dzieci

Londyn – darmowe posiłki dla dzieci w związku...

W Londynie będą rozdawane darmowe posiłki dla dzieci ze szkół podstawo...
analiza drgań

Analiza drgań w utrzymaniu ruchu – co musisz...

Każda maszyna generuje drgania podczas ruchu. Analiza takich wibracji...
Kurs spawacza

Kurs spawacza – jak się na niego zapisać?...

Chcesz pracować jako spawacz, ale nie masz jeszcze odpowiednich uprawn...
Kompetencje miękkie w biznesie

Kompetencje miękkie w biznesie...

W biznesie liczy się nie tylko wiedza z danej dziedziny oraz doświadcz...