• Menu

  Hyperbook – Laptop taki jak chcesz

  Laptopy są chętniej kupowane niż komputery stacjonarne. Jednak najczęściej najpierw wymyślamy co chcemy, a potem i tak kupujemy to, co jest dostępne. Czy tak musi być?

  Laptopy są postrzegane jako mobilne i wygodne komputery. I łatwiejsze w zakupie od stacjonarnych pecetów. Sprzedawca zadaje mniej technicznych pytań, więc łatwiej wybrać konkretny model. Jednak właśnie ta uciążliwość zakupu jest zaletą pecetów. Możliwość dokładnego wybrania każdego komponentu oznacza  komputer w 100% spełniający oczekiwania. W wypadku laptopów takiej możliwości najczęściej nie ma. Oznacza to, że można kupić dokładnie taki model jak przygotował producent i leży gotowy na półce lub poszukać innego

  hyperbook

  Laptop szyty na miarę

  Choć pewnych ograniczeń kwestii w konstrukcji laptopa nie da się przeskoczyć to niektórzy producenci oferują możliwość konfiguracji komputera. Doskonałym przykładem jest polska marka Hyperbook.

  Zaczynamy od standardowych parametrów jak pamięć RAM i dysk. W następnej kolejności jest karta graficzna i procesor, a to już elementy zasadniczo niewymienne w laptopach. Tymczasem w Hyperbooku w wielu modelach można wybrać model, a jeszcze po jakimś czasie da się niekiedy zamówić rozbudowę.

  Konfigurację kończymy na wyborze matrycy ekranu, systemie chłodzenia, karcie Wi-Fi i oprogramowaniu. Nie każdy model oferuje wszystkie te opcje, ale każdy umożliwia takie manipulowanie tym, co jest dostępne, aby każdy użytkownik był w pełni zadowolony.

  hyperbook

  To nie jest skomplikowane

  Możliwość konfigurowania sprzętu kojarzy się z koniecznością odpowiadania na trudne pytania, dokładnie jak w wypadku zakupu peceta. A to już jest wada. Tymczasem jest odwrotnie – wszystkie laptopy Hyperbook są już optymalnie skonfigurowane i można wziąć standardowy model prosto z półki. Nie trzeba zagłębiać się w detale bardziej niż w wypadku zakupu laptopa w markecie z elektroniką. Jednak ci, którzy chcą mieć nieco bardziej spersonalizowany sprzęt – mogą to zrobić.

  Jak widać kupując laptopa wcale nie musimy godzić się na daleko idące kompromisy. Bez problemu i trudności można wybrać sprzęt wydajny i dosłownie szyty na miarę.

   

  Jedna odpowiedź do “Hyperbook – Laptop taki jak chcesz”

  1. Andrzej Kruk pisze:

   Dobre, bo polskie? W tym przypadku mam duże wątpliwości

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane