• Menu

  Hurtownia hydrauliczna w Częstochowie – sprawdź!

  Jesteś w trakcie budowy i szukasz sprawdzonej hurtowni hydraulicznej w Częstochowie? Nie mogłeś lepiej trafić. Firma PAMAR to wieloletnie doświadczenie w branży , które zaowocowało stworzeniem we współpracy z najlepszymi producentami na rynku, profesjonalnej hurtowni hydraulicznej. Naszą specjalizacją jest dostarczenie wysokiej jakości materiałów do wykonania instalacji hydraulicznej, wodno-kanalizacyjnej, wentylacyjnej, centralnego ogrzewania, fotowoltaiki oraz wody użytkowej. Wszystkie oferowane przez nas produkty zostały przetestowane w praktyce przez wykwalifikowanych instalatorów.

  Hurtownia hydrauliczna w Częstochowie

  Jakich produktów możesz u nas szukać?

  Technika grzewcza i sanitarna to nasze drugie imię. W naszym asortymencie znajdują się produkty znanych producentów, takich jak Vaillant, Saunier-Duval, Beretta, ACV, Kospel, Biavar, Kermi, Herz, Giacomini i wiele innych. Co więcej, firma PAMAR wchodzi w skład grupy Instal-Konsorcjum, która w 2011 roku przystąpiła do EDT, czyli największej w Europie organizacji zajmującą się hurtowym handlem towarów niezbędnych do instalacji grzewczej i sanitarnej. Nasza oferta jest bogata w różnego rodzaju kotły gazowe, kotły elektryczne, kotły pelletowe, pompy ciepła, rekuperatory, zasobniki, odkurzacze centralne, elementy instalacji ogrzewania podłogowego, elementy komplementarne do wykonania instalacji itd.

  Marki własne

  Obecnie posiadamy w swojej ofercie trzy marki własne, tj. QIK, Concept i Viteco. QIK to marka, która cieszy się powodzeniem wśród Klientów już 15 lat. Jest to specjalny system instalacyjny oparty na pięciowartościowych rurach produkowany przez znakomitych inżynierów w Niemczech. Za marką Concept kryje się wiele towarów instalacyjnych aż po kompletną armaturę instalacyjną. Odnawialne Źródła Energii to zupełnie inna forma pozyskiwania energii, dlatego powstała marka Viteco, która zaopatruje domy w jakościowe towary, takie jak rekuperatory, kotły pelletowe, panele fotowoltaiczne, kolektory słoneczne i pompy ciepła.

  Dlaczego nie warto dobierać urządzeń na własną rękę?

  Przeciętna osoba, która nie ma lub ma powierzchowne pojęcie z zakresu technologii instalacyjnej, nie powinna samodzielnie dobierać urządzeń, ponieważ nie jest w tym kierunku przeszkolona. Do takich zadań nadaje się wyłącznie instalator, który nie dość, że ma wiedzę i doświadczenie, to jeszcze jest przeszkolony z zakresu technologii wykonania oraz pracy poszczególnych urządzeń. Każdy producent posiada własne opatentowane techniki oraz sprzęt, który jest w stanie pracować w różnych warunkach, dlatego tak ważne jest, aby to właśnie instalator pomógł dobrać najodpowiedniejsze rozwiązanie. Nieumiejętna instalacja którekolwiek elementu może skutkować nieprawidłową pracą instalacji, co w konsekwencji doprowadzi do poważnej awarii instalacyjnej. Nie wszystkie hurtownie hydrauliczne dysponują fachową poradą specjalistów. U nas uzyskasz pomoc na każdym etapie zakupowym.
  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Kontakt:

  Hurtownia Hydrauliczna Częstochowa

  e-mail: w.krawczyk@pamar.ik.pl

  telefon: 33 821 11 07

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane