• Menu

  Huawei sprzedał ponad 10 milionów smartfonów z serii P30 w ciągu zaledwie 85 dni

  Podczas MWC Shanghai Global Device Summit 2019, Huawei poinformował o sprzedaży ponad 10 milionów smartfonów z serii P30. Osiągnięcie tego wyniku od dnia premiery zajęło firmie rekordowe 85 dni – jest to wynik aż o 62 dni lepszy w porównaniu do poprzedniej serii flagowców – P20.

  Kevin Ho, prezes Huawei ogłosił również, że globalna sprzedaż smartfonów marki do końca maja bieżącego roku wyniosła 100 milionów, a wynik ten został osiągnięty znacznie szybciej niż w zeszłym roku.

  Huawei P30 Pro zdobył również pierwszą nagrodę w kategorii „Najlepszy smartfon 2019 roku” przyznawaną przez European Hardware Association. EHA to organizacja skupiająca ponad 100 redaktorów z największych mediów technologicznych w Europie, którzy najpierw nominowali, a następnie głosowali na najlepszy sprzęt dostępny na europejskim rynku. Tegoroczne zwycięstwo umocniło pozycję Huawei na rynku producentów smartfonów – rok temu najwyższą nagrodę w tej kategorii dostał Huawei P20 Pro.

  Flagowe smartfony z serii P30 wyróżniają się innowacyjnymi rozwiązaniami fotograficznymi, takimi jak pierwszy na rynku peryskopowy zoom czy sensor SuperSpectrum. Dzięki tym technologiom, użytkownik smartfonów może wykonywać zdjęcia nawet w 50-krotnym zbliżeniu cyfrowym. Aparaty zapewniają również wysoką jakość zdjęć i filmów w nawet najsłabszych warunkach oświetleniowych oraz w nocy.

   

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane