• Menu

  Huawei Freebuds 3i – bo liczy się jakość dźwięku

  Rynek słuchawek rozwija się niezwykle prężnie, przez co producenci muszą wysilić się, aby trafić w oczekiwania swoich klientów. Czy Huawei Freebuds 3i wyróżniają się na tle swoich konkurentów? Z całą pewnością, dlatego też w tym artykule przyjrzymy im się bliżej.

  Huawei Freebuds 3i

  Unboxing, czyli dobre pierwsze wrażenie

  W przypadku Huaweia trzeba zaznaczyć, że ten producent przyzwyczaił nas do solidnych i estetycznie wyglądających opakowań. Nie inaczej jest tym razem. Otwierając pudełko znajdziemy w nim słuchawki w etui ładującym, przewód ładujący USB-C, dodatkowe nakładki silikonowe w liczbie sześciu (łącznie z tymi, które są założone na słuchawki, czyli wersją M, mamy więc ich osiem: XS, S, M, L), a do tego tradycyjne kilka papierków z informacjami (oraz kodem QR, dzięki któremu pobierzemy aplikację Al Life).

  Pod kątem samego wyglądu Huawei Freebuds 3i przypominać mogą FreeBudsów Lite w nieco tylko zmodyfikowanej wersji. Delikatne różnice jednak widać – przede wszystkim w 3i mamy do czynienia z owalnym profilem tubek dźwiękowych. To zmiana, którą da się odczuć, izolacja pasywna stoi na wyższym poziomie niż u poprzedniczki.

  Całość wykonania słuchawek jest wysoka. Nie musimy obawiać się tego, że zostaną one uszkodzone podczas upadku na podłogę. Pierwsze wrażenie jest więc dobre, najważniejsza jest jednak jakość samego dźwięku, prawda?

  Huawei Freebuds 3i a kwestia dźwięku

  W internecie nie brakuje opinii dotyczących tego modelu słuchawek. Przede wszystkim ich użytkownicy podkreślają, że ten konkretny model dobrze radzi sobie z niskimi tonacjami. Nieco gorzej wypada natomiast w przypadku sopranów. Ponadto urządzenie wykonane jest z dobrego materiału, dzięki czemu nie wpływa negatywnie na brzmienie.

  Należy również zwrócić uwagę na to, że tony średnie są wyraźne, a w dodatku słuchawki radzą sobie z każdym typem dźwięku. To ważne, ponieważ niektóre modele nie nadają się do słuchania niektórych utworów. Tu taki problem nie występuje.

  Eksperci przyznają, że Huawei Freebuds 3i posiadają atrakcyjne, rozrywkowe brzmienie. Dźwięk się nie zlewa, a urządzenie ani na chwilę nie spada poniżej określonego poziomu. Z tego powodu możemy określić te słuchawki mianem całkiem uniwersalnych. Jeśli poszukujemy sprzętu do użytku codziennego, powinny się one sprawdzić w każdych warunkach. Jakość dźwięku nie zawsze będzie najwyższa, jednak nasze uszy nigdy nie będą się męczyć.

  Co również istotne, słuchawki nadają się do oglądania filmów czy też słuchania podcastów. Bez zarzutu przebiegają również rozmowy telefoniczne. Urządzenie sprawnie wyłapuje głos dzięki trzem wbudowanym mikrofonom. Dzięki temu nasi rozmówcy wyraźnie nas słyszą.

  Huawei Freebuds 3i

  Huawei Freebuds 3i do codziennego użytku

  Jak wspomnieliśmy wcześniej, słuchawki dzięki swej wszechstronności sprawdzą się u osób, które potrzebują urządzenia do domowego użytku. W tym miejscu należy wspomnieć o kolejnej istotnej kwestii, to jest wytrzymałości baterii. Tutaj niestety szału nie ma – producent deklaruje, że jedno ładowanie powinno wystarczyć na 150 do 210 minut czasu użytkowania. Internauci twierdzą, że to ta mniejsza wartość jest bliższa tej prawdziwej. Oznacza to, że ze słuchawek możemy korzystać przez niecałe trzy godziny, potem należy je naładować.

  Plusem natomiast jest etui, które pozwala nam na 5 lub 6 krotne uzupełnienie energii w słuchawkach. Oznacza to, że jeśli zachowamy odpowiednie przerwy, to z Freebuds 3i będziemy mogli korzystać w zasadzie przez cały dzień.

  Podsumowując, opisywane słuchawki są wygodnym urządzeniem, które zapewni nam co najmniej przyzwoitą jakość dźwięku. Oferują one dobre ANC, a ponadto ich obsługa jest wygodna. Z tego powodu powinny nadać się idealnie dla casualowych użytkowników.

  Jan Strychacz, grafika: consumer.huawei.com

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane