• Menu

  Hotel Nosalowy Dwór – idealne miejsce na konferencję na Podhalu

  Konferencje i spotkania biznesowe z biurowych pomieszczeń coraz częściej przenoszą się do ekskluzywnych hoteli, które zapewniają pełną obsługę tych wydarzeń. Eleganckie, dobrze wyposażone sale konferencyjne i atrakcyjne otoczenie są kluczem do zorganizowania udanego eventu na wysokim poziomie.

  Nosalowy Dwór

  Na Podhalu pod tym względem nie ma sobie równych najnowocześniejsze i największe w regionie centrum kongresowe Nosalowy Dwór. Ośrodek oferuje aż 23 gustownie zaaranżowane sale różnej wielkości, w których można zorganizować kameralne spotkanie firmowe lub prestiżową konferencję na nawet 2000 uczestników.

  Przestrzeń konferencyjna odpowiadająca na potrzeby najbardziej wymagających klientów w połączeniu z profesjonalną obsługą doświadczonego personelu gwarantuje wydarzenie na najwyższym poziomie, które pozytywnie zaskoczy kontrahentów i zwiększy renomę firmy. Hotel Nosalowy Dwór to miejsce dla osób, ceniących  sobie wysoką jakość, wygodę i nowoczesność.

  Sale dostosowane do potrzeb

  Nosalowy Dwór dysponuje pomieszczeniami konferencyjnymi o łącznej powierzchni 2000 m kw. Są wśród nich zarówno kameralne i przytulne sale, jak i przestronne audytoria o wielkości ok. 1000 m kw. Te największe mają układ modułowy, aby można było je dowolnie przystosować do charakteru wydarzenia. Wszystkie wyróżnia estetyczny design i wyposażenie w najnowocześniejsze technologie.

  Wydarzenie na najwyższym poziomie w Centrum Kongresowym Gerlach

  Centrum Kongresowe Gerlach jest dumą Hotelu Nosalowy Dwór. Czyni z niego prestiżowy i  największy ośrodek konferencyjny na Podhalu. Wyróżniają go przede wszystkim nowoczesny design oraz nowatorskie rozwiązania architektoniczne i technologiczne. Potrzeba naprawdę bujnej fantazji, aby wyobrazić sobie salę, do której swobodnie wjeżdża samochód typu TIR lub audytorium zmieniające kolory. Wydaje się, że w Nosalowym Dworze nie ma rzeczy niemożliwych.

  Centrum Kongresowe Gerlach tworzy 6 sal, które można ze sobą łączyć i aranżować w dowolne układy: teatralny, bankietowy lub typu narada. Dzięki temu w wygodny sposób małe pomieszczenia szkoleniowe zamienią się w dużą i elegancką przestrzeń konferencyjną lub salę bankietową. Urządzone ze smakiem sale, wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny zapewniają uczestnikom wygodę i sprzyjają skupieniu. To z kolei przekłada się na pozytywny rezultat żywiołowych obrad zarządu, szkolenia branżowego czy ważnego spotkania z klientem.

  Nosalowy Dwór nie powstydzi się także organizacji prestiżowych imprez o zasięgu ogólnopolskim: pokazów mody, targów branżowych, wydarzeń sportowych i kulturalnych. Infrastruktura budynku została przystosowana do wygodnego montażu i demontażu sprzętu oraz scenografii potrzebnych do przeprowadzenia najbardziej wymagających wydarzeń.

  Nieduże spotkanie biznesowe w VIP Business Giewont

  Hotele konferencyjne coraz częściej przyciągają prezesów firm, planujących wydarzenie biznesowe. Takie rozwiązanie ma bowiem wiele zalet. Wygodne i dobrze wyposażone pomieszczenia stwarzają komfortowe warunki do prowadzenia dyskusji i budują prestiż firmy w oczach kontrahentów. Hotel Nosalowy Dwór dysponuje wyjątkowym kompleksem 9 sal typu VIP zaprojektowanych z myślą o kameralnych wydarzeniach biznesowych. Wyróżnia je oryginalna lokalizacja na dachu hotelu, skąd rozciąga się malowniczy widok na góry.

  Naturalne otoczenie ośrodka komponuje się z minimalistycznym wystrojem wnętrz. Są one  wyposażone w nowoczesne narzędzia niezbędne do przeprowadzenia spotkania: rzutnik, ekran, mikrofon. Mogą pomieścić od 16 do 40 osób, dzięki czemu doskonale sprawdzą się jako przestrzeń do zorganizowania narady zarządu, rozmowy z kontrahentem czy przeprowadzenia minikonferencji lub szkolenia. Spotkanie uatrakcyjni możliwość skorzystania z baru i podziwiania panoramy Tatr z tarasu widokowego.

  Centrum konferencyjne Rysy na małą i dużą konferencję

  Kameralne sale stanowią także część centrum konferencyjnego Rysy. Nieduże szkolenie dla 20 osób, wykład dla 80 uczestników, a może konferencja na ponad 100 osób? Sale Konferencyjne Rysy w Nosalowym Dworze są dostosowane do każdego z tych wydarzeń. Elastyczność pomieszczeń pozwala bowiem dowolnie dopasować ich wielkość i układ do potrzeb i charakteru wydarzenia. Modułowe wnętrza stanowią architektoniczne novum, które jest chętnie wykorzystywane w projektach centrów konferencyjnych.

  Ruchome ściany znacznie poszerzają zakres możliwości aranżacyjnych wnętrz, co przekłada się na większą atrakcyjność ośrodka kongresowego. Sale można ze sobą łączyć, dostosowując ich wielkość do liczby uczestników i sposobu ustawienia mebli konferencyjnych. I tak, układ teatralny sprawdzi się przy organizacji konferencji lub wykładu, układ typu podkowa lub narada pozwoli komfortowo przeprowadzić biznesowe spotkanie lub szkolenie, a układ bankiet lub koktajl okaże się idealny na uroczyste uczczenie sukcesu firmy. Klimatyzowane sale, w pełni wyposażone w sprzęt audiowizualny najwyższej technologii gwarantują sprawny i komfortowy przebieg spotkania. Dodatkowo uprzyjemni je przerwa kawowa we foyer.

  Sale regionalne w tatrzańskim klimacie

  A może wydarzenie biznesowe w tatrzańskim klimacie? Zakopiańska architektura ma w sobie niepowtarzalny urok. Drewniane elementy budują w pomieszczeniach ciepłą i nastrojową atmosferę. Sale Regionalne w Nosalowym Dworze nawiązują do tego stylu. Subtelne dekoracje rustykalne, ściany pokryte drewnem, elementy kamiennego murku tworzą przytulne otoczenie. To propozycja dla estetów, marzących o biznesowym wydarzeniu w luźniejszej atmosferze, której stworzeniu sprzyjają stylowe, zakopiańskie wnętrza.

  W Salach Regionalnych tradycja splata się z nowoczesnością, o czym przypomina wyposażenie sal w wysokiej jakości sprzęt multimedialny. Najbardziej zakopiańska jest Sala Olimpijka, mogąca pomieścić 130 osób. Na kameralne spotkanie lepiej wybrać jednak przeszkloną, zapewniającą dostęp dziennego światła Salę Werandową. Obie oferują przytulne i komfortowe warunki do przeprowadzenia średniej wielkości spotkania firmowego.

  Jedna odpowiedź do “Hotel Nosalowy Dwór – idealne miejsce na konferencję na Podhalu”

  1. Józka pisze:

   W Krakowie, mieście w którym mieszkam i pracuje mamy mnóstwo ciekawych miejsc, w których można zorganizować imprezę integracyjną. Mieliśmy już np. na Barce na Wiśle, na Bagrach i zawsze nieodłącznie towarzyszy nam nasz ulubiony Catering Arts z Chorzowa, który dostarcza nam pyszne jedzenie.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane