• Menu

  Gotówka na wakacje – tanie przelewy międzynarodowe

  przelewy międzynarodoweZagraniczne przekazy środków mogą być doskonałym rozwiązaniem w sytuacji, gdy zabraknie nam pieniędzy na wakacjach albo zgubimy kartę płatniczą.

  Niedrogie przelewy międzynarodowe są szybkie i bezpieczne, dlatego pomogą nam w przypadku nieoczekiwanych problemów w trakcie urlopu.

  Przelewy zagraniczne zasilą wakacyjny budżet

  Coraz więcej osób decyduje się na zagraniczne wczasy, niezależnie od tego czy mieszka w Polsce, czy też osiedliło się poza granicami naszego kraju. Wielu rodaków spędza wakacje wracając do rodzinnego domu albo zwiedzając rodzime atrakcje turystyczne. Przelewają wówczas środki na polskie konto bankowe, aby zyskać stały dostęp do gotówki przeznaczonej na czas wypoczynku.

  Koszt wakacji spędzonych w naszym kraju okazuje się niewielki w porównaniu do zarobków w UK, dlatego emigranci wybierają wczasy nad Bałtykiem, by nie wydać zbyt wiele na letnie wojaże. Przykładowo tanie przelewy z Irlandii do Polski będą świetnym sposobem na przesłanie środków zgromadzonych z myślą o urlopie w kraju.

  Przelewy zagraniczne na wakacje w firmie pośredniczącej

  Najlepszą i najkorzystniejszą metodą szybkiego wykonywania przekazów międzynarodowych w trakcie urlopu jest zlecanie tych operacji w firmach pośredniczących. Dzięki usługom pozabankowych operatorów prześlemy daną sumę bez wychodzenia z domu. Za sprawą internetowego serwisu transakcyjnego ekspresowo przekażemy pieniądze na wskazane konto.

  Firmy pośredniczące w przelewach międzynarodowych oferują swoim klientom atrakcyjne kursy walut i niskie opłaty za obsługę operacji. Nierzadko udostępniają darmowe przelewy w ramach promocji. Transakcje zabezpieczają nowoczesne protokoły szyfrujące, które gwarantują, ze pieniądze trafią na właściwy rachunek, a nasze dane nie wpadną w niepowołane ręce.

  Przelew w kantorze internetowym

  Prosto i niedrogo zlecimy przelew zagraniczny na wczasy w internetowym kantorze. Po uzupełnieniu kilku rubryczek z naszymi danymi osobowymi, wprowadzeniu szczegółów przekazu i zaakceptowaniu regulaminów, pieniądze zasilają wybrane konto. Kantory internetowe zwykle realizują zlecone transakcje w ciągu jednego dnia roboczego i umożliwiają przesyłanie pieniędzy na bardziej opłacalnych warunkach niż w banki.

  Przelew zagraniczny z odbiorem na poczcie

  Gotówka na wakacje, do jakiej chcemy zyskać dostęp, trafi do wskazanego kraju, jeśli zdecydujemy się na tani i szybki przekaz międzynarodowy z odbiorem na poczcie. Do najważniejszych zalet tej metody należą bezpieczeństwo, prostota i wygoda. Dana kwota trafi do konkretnej osoby nawet w 10 minut. Odbiorca przelewu może pobrać środki w dowolnej placówce pocztowej. Niewielka opłata niezależna od przesyłanej sumy to kolejny atut przekazów z odbiorem na poczcie.

  Międzynarodowe przekazy pieniężne to świetna forma szybkiego zasilenia naszych finansów w trakcie wakacji. Najlepszymi sposobami na przelewanie pieniędzy za granicę będą przelewy w firmach pośredniczących, kantorach internetowych i przekazy z odbiorem na poczcie. Dzięki nim zyskamy dostęp do gotówki i nie zabraknie nam środków na zwiedzanie wybranych atrakcji.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane