• Menu

  Gdzie oddać Iphona do naprawy?

  Wbrew pozorom naprawa nowoczesnych telefonów komórkowych nie jest wcale taka straszna, bo wystarczy tylko wybrać do tego odpowiedni serwis, który zajmie się nie tylko wymianą zbitej szybki w Iphonie, lecz również pomoże odzyskać dane z kart SSD jak i podejmie się wymiany płyty głównej.

  Jakich napraw dokonuje serwis?

  Dobry serwis Apple powinien zajmować się tak naprawdę usuwaniem wszystkich usterek występujących w Ipponach. Nie ważne czy klient zgłosi się z rozbitą szybką, zalanym telefonem gdzie konieczna będzie wymiana płyty czy też uszkodzoną obudową, serwis z doświadczeniem na pewno rozprawi się z takimi problemami. Ważne jest tylko by wybrać ten odpowiedni punkt napraw, który faktycznie naprawi telefon a nie tylko wymieni części na tanie zamienniki nie udzielając żadnej gwarancji. Oczywiście do naprawy można oddać również iPoda, zegarki Apple czy nawet sprzęt komputerowy.

  Czym sugerować się przy wyborze serwisu?

  Na pewno nie powinna być to cena usługi, bo koszty naprawy na pewno będą uzależnione od tego, jaką usterkę ma sprzęt. Szukając najlepszego serwisu, warto najpierw sprawdzić:
  – jaką opinię na rynku posiada
  – czy zajmuje się konkretnymi naprawami
  – czy w razie konieczności wymieniane są poszczególne części, czy całe moduły, które na pewno będą drogo kosztowały
  Poznając takie szczegóły dopiero później wtedy, warto dopytywać się o cenę.

  Problem z baterią

  Wbrew pozorom nieotrzymanie baterii w telefonach nie należy do rzadkości. Nie musi to od razu oznaczać wady aparatu, jednak jest to uciążliwe, zwłaszcza gdy nie ma się możliwości ciągłego podpinania telefonu pod ładowarkę. Doby serwis na pewno szybko wyeliminuje ten problem, a dodatkowo poradzi co zrobić, by bateria tak szybko nie ulegała wyczerpaniu.

  Czy warto wymienić całe moduły?

  Niestety wymiana całych modułów w Iphonach które uległy uszkodzeniom jest bardzo kosztowną inwestycją i czasem przewyższa wartość telefonu. By nie narażać się na dodatkowe koszty, warto skorzystać z usług maclife.pl, serwisu, który najpierw podejmuje próby naprawienia zepsutych części, wymienia cewki czy wzmacniacze a dopiero w ostateczności wymienia moduły w całości.

  Sprzedaż sprzętu poprzez skup

  Wiele serwisów prócz naprawy telefonów czy sprzętu komputerowego umożliwia też swoim klientom sprzedaż bądź wymianę starszych modeli na nowe, które aktualnie posiada w ofercie. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu ani wystawianie prywatnych ogłoszeń ani na tłumaczenie potencjalnym kupcom, że sprzęt jest sprawny. Oczywiście wymieniają go, nie należy martwić się ani o zaniżone ceny, ani o żadne formalności. Serwis zajmuje się wszystkim, tak by klient był zadowolony.

  Ile czasu będzie trwała naprawa?

  Wszystko zależy jaka usterka jest usuwana. Dobre serwisy pracują na oryginalnych częściach, które często muszą być zamawiane, więc naprawa może potrwać kilka dni. Nie należy się jednak zrażać czasem oczekiwania, bo lepiej wykazać się cierpliwością i mieć sprawny telefon niż liczyć na szybką usługę i chińskie części z niepewnego źródła.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane