• Menu

  Fotowoltaika – prestiżowa technologia na każdą kieszeń

  Inwestowanie w fotowoltaikę można zaliczyć do obecnie panujących trendów, a przede wszystkim do zagadnienia zmieniającej się świadomości społecznej w kwestii ochrony przyrody oraz walki ze smogiem. Montaż modułów fotowoltaicznych pozwala, by właściciel gospodarstwa domowego otrzymał jednocześnie elegancką technologię, która odpowiednio dobrana będzie służyć przez długie lata. Zatem usługi, czy też same komponenty potrzebne do montażu instalacji powinny pochodzić od sprawdzonych producentów.

  fotowoltaika

  Ile modułów fotowoltaicznych potrzebuje Twoja nieruchomość?

  Ilość wykorzystanych paneli jest zależna od rocznego zużycia prądu przez gospodarstwo domowe, czy przedsiębiorstwo. Załóżmy, że standardowy dom zużywa w przeciągu roku ok. 3 000 kWh. W tym przypadku będziemy potrzebować 10 modułów o mocy np. 300 kW, natomiast powierzchnię jaką ostatecznie zajmą na dachu można obliczyć po zaznajomieniu się z wymiarami jednego modułu. W przypadku gdy wymiary jednego panelu stanowią np. 1m / 1,6m, to powierzchnia jaką zajmie zestaw modułów na dachu wyniesie ok. 17 metrów kwadratowych. Koszt instalacji fotowoltaicznej w domostwie, które zużywa 3,5 kWh prądu rocznie, szacuje się na ok. 18 000 zł, a przy zużyciu ok. 10 kWh, musimy zainwestować ok. 40 000 zł.

  Zaufanie Klientów wizytówką Promika Solar

  Liczba usatysfakcjonowanych Klientów jest wizytówką firmy Promika Solar. Nieustannie wzrastająca ilość zadowolonych Klientów, to skutek dynamicznego rozwoju przedsiębiorstwa za sprawą optymalnej jakości świadczonych usług oraz wysokich standardów obsługi. Firma oferuje usługi w sześciu województwach: śląskie, małopolskie, opolskie, dolnośląskie, świętokrzyskie oraz łódzkie.

  fotowoltaika

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane