• Menu

  Ekologiczny spray gaśniczy

  IBlockFIRE jest unikatowym na skalę światową ekologicznym sprayem gaśniczym. Jego wyjątkowość polega na stuprocentowej biodegradowalności oraz możliwości stosowania na człowieka.

  spray gaśniczy

  Spray iBlockFIRE skutecznie sprawdza się tam, gdzie istnieje ryzyko wystąpienia niepożądanego ognia. Pomaga przy gaszeniu pożarów grup A, B, C i F oraz urządzeń elektrycznych i energetycznych pod napięciem do 1000V. Dzięki tym właściwościom nie trzeba się zastanawiać, czy można ugasić np. olej na patelni.

  Właściciel firmy PartGroup, producent marki iBlockFIRE, Piotr Gertych, jest człowiekiem, który stworzył spray z poczuciem misji. Chcąc zwiększać świadomość społeczeństwa na temat pożarów oraz ich niebezpiecznych skutków, stworzył produkt, który jest nie tylko intuicyjny, ale przede wszystkim skuteczny. Posiadanie iBlockFIRE pomaga chronić zdrowie, życie oraz dobytek. Dla firmy PartGroup ogromnie ważne jest propagowanie zachowań mających na celu zmniejszenie ilości pożarów.

  Spray idealnie sprawdza się w sektorze militarnym, gdzie szybkość i precyzja działania liczą się najbardziej.  600 ml sprayu możemy porównać do skuteczności 2 kg gaśnicy. Aby ułatwić pracę ludziom ratującym na co dzień ludzkie życie, do sprayu dołączany jest pokrowiec iBlockFIRE, specjalnie wykonany pod potrzeby sektora militarnego.

  iBlockFIRE jest szeroko promowany zarówno w Polsce jak i na całym świecie. Poprzez liczne akcje, badania, testy czy prelekcje producent sprayu stara się dotrzeć do jak największej liczby osób. Ma to na celu zwiększenie bezpieczeństwa oraz świadomości ludzkiej dotyczącej pożarów. Jak głosi hasło PartGroup: „Tworzymy dla ludzi z myślą o ziemi”.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane