• Menu

  Dzierżawa i najem parkingu jeszcze prościej

  najem parkingu Samodzielne zarządzanie parkingiem może być wyzwaniem. Osoby dysponujące odpowiednią przestrzenią nie muszą jednak zajmować się tym samodzielnie.

  Do dyspozycji mają także usługi firm zajmujących się kompleksową obsługą parkingów w ramach ich dzierżawy i najmu.

  Udostępnianie miejsc parkingowych może być świetnym pomysłem na biznes. Posiadanie działki w dochodowej lokalizacji, na przykład w pobliżu dworca, lotniska, centrum miasta pozwala na czerpanie stałych zysków z opłat parkingowych.

  Samodzielne założenie i prowadzenie parkingu mogą być dużym problemem dla osoby, która w tej dziedzinie nie posiada żadnego doświadczenia. Właśnie wtedy warto pomyśleć o skorzystaniu z usług firm oferujących usługi takie jak dzierżawa i najem parkingu. Na czym dokładnie polega ich wsparcie?

  Powierz sprawy w ręce ekspertów

  Aby parking mógł działać niezawodnie i regularnie przynosić zyski, konieczne jest jego prawidłowe zaprojektowanie oraz zarządzanie. Konieczne jest między innymi określenie, czy parking ma być obsługiwany przez pracownika, czy przez odpowiednie urządzenia parkingowe. Należy opracować strategię cenową oraz zadbać o bezpieczeństwo parkujących.

  Tym wszystkim zajmują się obecnie wyspecjalizowane firmy, które zapewniają swoim klientom kompleksowe i fachowe wsparcie od podjęcia planów aż do ich realizacji. Dostarczają wówczas systemy i urządzenia parkingowe oraz usługi zarządzania parkingami w ramach modelów dzierżawy i najmu. Wprowadzają systemy zarządzania parkingami, aby ich obsługa była jeszcze efektywniejsza i bardziej przyjazna dla klientów.

  Dla klienta dysponującego odpowiednią przestrzenią do organizacji parkingu jest to najkorzystniejsze rozwiązanie, ponieważ ma on wtedy pewność, że otrzymuje kompleksowe wsparcie od ekspertów mających wieloletnie doświadczenie w tej właśnie dziedzinie.

  Usługi tego rodzaju oferuje między innymi Grupa Interparking, która działa w 9 krajach europejskich, gdzie obsługuje przeszło 750 parkingów i oferuje łącznie więcej niż 350 000 miejsc parkingowych.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane