• Menu

  Dowiedz się jak działają pozabankowe pożyczki ratalne

  pozabankowe pożyczki ratalne

  W życiu każdego z nas zdarzają się nagłe sytuacje generujące nieplanowane wydatki. Nagły wyjazd, atrakcyjna propozycja zakupu, marzenie o zmianie samochodu – wszystko to wymaga większego niż zwykle budżetu.

  Tymczasem większość z nas nie posiada odpowiednich oszczędności. Co możemy zrobić w takiej sytuacji? Udać się do banku po kredyt lub skorzystać z atrakcyjnej alternatywy jaką są pozabankowe pożyczki ratalne. Sprawdźmy jak działają!

  Pożyczki pozabankowe coraz popularniejsze

  Zainteresowanie pożyczkami ratalnymi oferowanymi przez prywatne firmy staje się coraz większe. Bardzo duży odsetek Polaków widzi w nich bowiem atrakcyjną alternatywę dla niedostępnych kredytów bankowych oraz drogich chwilówek. (Zobacz też: Na czym polega fenomen pożyczek online?) Przede wszystkim na ich dostępności – warunki stawiane przez firmy pożyczkowe są bowiem znacznie mniej restrykcyjne niż te przedstawiane w bankach, dzięki czemu masz większą szansę na pozytywną decyzję kredytową.

  Co więcej, tego typu pożyczki są szybkie i wygodne – możemy skorzystać z nich bez wychodzenia z domu. Nie są również zagrożeniem dla naszych finansów. Spłacasz bowiem dogodne raty dopasowane do twoich możliwości.

  Jak to działa?

  W internecie znajdziesz wiele ofert prywatnych firm pożyczkowych oferujących pozabankowe pożyczki ratalne. Jedną z nich tych, które mogą cię zainteresować jest pożyczka Aasa Polska za pośrednictwem pozyczkowy-portal.pl. Aby ją otrzymać musisz jedynie wypełnić prosty wniosek online, wybrać wysokość pożyczki oraz czas jej spłacania. Kolejny krok to weryfikacja konta bankowego, zazwyczaj polegająca na wysłaniu niewielkiego (np. w kwocie 1 zł) przelewu z twojego konta.

  Decyzję o przyznaniu pożyczki otrzymasz zazwyczaj w ciągu kilku minut. Jeśli posiadasz obywatelstwo polskie, masz więcej niż 20 lat oraz stałe źródło dochodu szanse na jej przyznanie są bardzo wysokie. Pieniądze jeszcze tego samego dnia otrzymasz na swoje konto. Spłata pożyczki odbywa się w dogodnych, miesięcznych ratach, dzięki którym nie poczujesz znacznego uszczuplenia domowego budżetu.

  3 odpowiedzi na “Dowiedz się jak działają pozabankowe pożyczki ratalne”

  1. oewonga pisze:

   Witam! Jako przedstawiciel wonga.com zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Obecnie prowadzimy działalność w kilku krajach. Działamy w oparciu o zasady:
   – Przejrzystości – informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty
   – Elastyczności – dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów
   – Komfortu – korzystanie z naszych produktów jest proste i wygodne. Nasza oferta jest dostępna online, bez konieczności wychodzenia z domu.

   Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=magazynfakty.

   W razie pytań jestem do dyspozycji
   Tomasz | Ekspert wonga.com

   * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

  2. madzia pisze:

   Dobra oferta jest w wonga – 10 zł za pierwszą pożyczkę. Kolejna też na takich warunkach?

  3. oewonga pisze:

   Witam! Madzia, kolejna pożyczka w wonga.com każdorazowo udzielana jest na indywidualnych warunkach. Można o nią wnioskować od razu po spłacie pierwszej pożyczki. Maksymalny limit dla kolejnych pożyczek w wonga.com może wynieść do 20000 zł, ale kwota ta i koszt ostatecznie są uzależnione od indywidualnie obliczanej zdolności kredytowej. Dodam, że Klienci wonga.com mają możliwość wzięcia udziału w Programie Korzyści. Za ukończenie 10 kursów albo ścieżki edukacyjnej na platformie Kapitalni.org Klient może otrzymać jednorazowo w trakcie trwania jednej pożyczki zwrot w wysokości 10 zł. Ukończenie większej liczby kursów lub ścieżek uprawnia do zwrotu 10 zł przy kolejnej pożyczce.

   Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=magazynfakty.

   W razie pytań jestem do dyspozycji
   Tomasz | Ekspert wonga.com

   * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane