• Menu

  Domowy budżet w aplikacji PROVEMA. Zaplanujmy coś razem.

  Co myślisz słysząc “zaplanuj swój budżet”? Stos rachunków, tabelę w excelu, a może wiecznie pustą skarbonkę? Planowanie budżetu często kojarzy nam się z przymusowym oszczędzaniem, a to nic innego jak kategoryzowanie i kontrola swoich wydatków oraz przychodów.

  Korzystając z mobilnej aplikacji PROVEMA sami ocenimy, czy w danej kategorii wydatki są słuszne. Kontrolując swoje pieniądze mamy realną możliwość oceny naszych inwestycji oraz wpływów na konto. Tradycyjne rachunki również możemy przypisać danej kategorii  analizować je cyklicznie jednak wrócimy tu do wspomnianego już wcześniej excela i chociaż to dobry i słuszny program to czy nie lepiej “zlecić” to mobilnej aplikacji która zrobi wszystko za nas?

  aplikacji PROVEMA

  Domowa księgowość?

  W zakładce BUDŻET wystarczy ustalić jaką maksymalną kwotę planujesz wydać oraz wybrać dowolny dzień, który będzie oznaczał początek Twojego miesiąca. Aplikacja na bieżąco będzie informować Cię o stanie konta, jaki procent zaplanowanego budżetu został już wykorzystany oraz kiedy go przekroczysz. To dzięki systematyczności w oszczędzaniu jesteś w stanie szybko zorganizować spontaniczne wakacje, zaplanować kupno pierwszego samochodu oraz nie martwić się nagłymi wydatkami.

  Aplikacja mobilna, dzięki której możesz określić swoje wydatki, dostać zwrot za dokonane zakupy i jeszcze opłacić fakturę, której dane wczytują się ze zdjęcia ułatwi życie i codzienne zobowiązania. PROVEMA jest prosta w obsłudze, intuicyjna i bardzo przejrzysta. Wszystko czego potrzebujesz w jednym miejscu.

  Konto w 5 minut? Da się!

  Dzisiaj konto internetowe można założyć bez wychodzenia z domu i oczekiwania na papierową wersję umowy rachunku. Jak to możliwe? Ściągamy aplikację, wypełniamy swoje dane, weryfikujemy się za pomocą dowodu osobistego usługą iDenfy (dowód nie jest zapisywany w bazie danych). Pozytywna weryfikacja pozwala na odblokowanie funkcjonalności aplikacji (w tym przypadku Provema), a tym samym otrzymujemy numer IBAN, czyli nasze konto.

  aplikacji PROVEMA

  Jedna aplikacja, wiele możliwości

  Poza wcześniej wspomnianymi funkcjami aplikacja PROVEMA pozwoli ci na uzyskanie zwrotu za zakupy w ponad 350 sklepach, zapłacenie faktury jednym kliknięciem, zorganizowania zrzutki na imprezę urodzinową znajomych, a dzięki funkcji PAYSAFECASH wpłacisz środki na konto bez prowizji. Dodatkowo każdą z transakcji możesz przypisać do konkretnej kategorii, nawet te które masz na jednym paragonie!

  Nie musisz wierzyć nam na słowo, wypróbuj sam!

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane