• Menu

  Do Sopotu po zdrowie

  4Uzdrowisko Sopot to malownicze, nadmorskie uzdrowisko o szczególnych walorach klimatycznych i krajobrazowych. Dzięki swojemu położeniu doskonale zaspokaja wszystkie potrzeby kuracjuszy w dziedzinie lecznictwa i relaksu. W nowoczesnej bazie rehabilitacyjnej prowadzone jest leczenie narządu ruchu, układu krążenia, układu oddechowego, schorzeń reumatycznych, osteoporozy i cukrzycy.

  W naszych Ośrodkach oferujemy połączenie tradycyjnych zabiegów rehabilitacyjnych z nowoczesną i bogato wyposażoną bazą zabiegową oraz gwarantujemy wysoki standard proponowanych usług. Każdemu pacjentowi zapewniamy właściwą, indywidualną terapię pod nadzorem lekarza specjalisty, a wykwalifikowany personel zatroszczy się nie tylko o fachową rehabilitację, ale również o dobre samopoczucie pacjenta i niepowtarzalną, pełną serdeczności atmosferę.

  Oferujemy smaczne i zdrowe posiłki naszej kuchni domowej, a także te standardowe – modyfikowane do zaleceń każdego rodzaju diety.

  SANATORIUM UZDROWISKOWE „LEŚNIK”

  Obiekt położony jest na leśnej polanie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego w otoczeniu lasów mieszanych, 4 km od plaży sopockiej. Obiekt jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Swoim gościom oferuje pokoje 1-, 2- i 3-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, balkonami i odbiornikami telewizyjnymi. Ponadto wyposażony jest w nowoczesną ekologiczną kotłownię z pompami ciepła i kolektorami słonecznymi. Sanatorium posiada również inhalatorium zbiorowe ze specyficznym mikroklimatem, którego cechą jest występowanie aerozolu powstającego z solanki.

  SANATORIUM UZDROWISKOWE „PERŁA”

  Obiekt położony jest w strefie uzdrowiskowej miasta Sopot, zlokalizowany w dolnej części miasta w odległości 200 m od plaży. Czteropiętrowy budynek posiada 155 miejsc w pokojach 1, 2, i 3-osobowych z pełnym węzłem higieniczno-sanitarnym i balkonem. Nieodłącznym elementem rehabilitacji są ćwiczenia w basenie z naturalną solanką ze Źródła Św. Wojciecha w Sopocie.

   CENTRUM REHABILITACJI „ZIELONE WZGÓRZE”

  Centrum Rehabilitacji zlokalizowane jest w Koleczkowie na Kaszubach, w województwie pomorskim, na obrzeżach Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, w pasie Wzgórz Chwaszczyńskich. Nieopodal obiektu znajduje się jeden z większych ośrodków jeździeckich w okolicach. Koleczkowo to silnie rozbudowująca się miejscowość, licznie odwiedzana przez turystów przyjeżdżających nad miejscowe jeziora. W sąsiedztwie Ośrodka znajdują się piękne tereny rekreacyjne oraz ścieżki zdrowia. Obiekt dysponuje 147 miejscami w pokojach 1,2 i 3-osobowych z pełnym węzłem higieniczno-sanitarnym. Ośrodek posiada bardzo bogatą bazę zabiegową wraz z wyposażeniem do prowadzenia różnych form aktywnej rehabilitacji.

   

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane