• Menu

  Dlaczego warto zainwestować w multiroom?

  Multiroom to jeden z najczęściej wybieranych dodatków przez użytkowników telewizji. Wynika to z szeregu jego zalet. Ponadto korzystanie z niego nie wiąże się z wygórowanymi opłatami. Dlaczego zatem warto zainwestować w multiroom?

  Inwestycja w multiroom – to się opłaca

  Decydując się na multiroom, można wygrać spokój wśród domowników, unikając kłótni o pilota czy włączony program. Multiroom pozwala bowiem na oglądanie jednocześnie dwóch lub większej liczby kanałów telewizyjnych na dwóch różnych odbiornikach, w ramach jednej umowy (u operatora INEA są to nawet 4 odbiorniki). Oznacza to, że jeden z domowników może w tym samym momencie oglądać mecz, a drugi film.

  Jednocześnie nie trzeba się martwić o wysokie opłaty. W przypadku takiej usługi są one symboliczne i dolicza się je bezpośrednio do rachunku za usługi (nie trzeba zatem dokonywać osobnej zapłaty). Koszt multiroomu uzależniony jest od liczby dekoderów, z których się w jego ramach korzysta, stąd też wysokość końcowej opłaty jest wielokrotnością określonej kwoty. Multiroom będzie również bardzo korzystnym rozwiązaniem przy wynajmowaniu mieszkania, kiedy każdy z lokatorów ma inne zainteresowania lub chce korzystać ze swojego telewizora, we własnym pokoju.

  To bardzo wygodne i nie trzeba w takim przypadku umawiać się z lokatorami, który kanał telewizyjny będzie się w danym momencie oglądać. Po zamówieniu takiego dodatku pozostaje wówczas jeszcze odpowiedzenie sobie na pytanie: „Multiroom jak podłączyć?”

  Multiroom – jak podłączyć i czy to kosztuje?

  Jeśli chodzi o to jak podłączyć multiroom, nie trzeba się szczególnie martwić tą kwestią. Instrukcja jego instalacji jest bardzo prosta i całość nie sprawia zbyt wiele trudu, by móc cieszyć się telewizją wysokiej jakości na kilku odbiornikach naraz. Multiroom można podłączyć samodzielnie. Wystarczy dysponować odpowiednią liczbą dekoderów, właściwym okablowaniem oraz rozgałęźnikami.

  Oczywiście istnieje również opcja poproszenia o pomoc w instalacji multiroom technika. Taka usługa, która jest oferowana przez operatora, bywa zwykle odpłatna, aczkolwiek zapewnia 100% gwarancję prawidłowej konfiguracji sprzętu oraz podłączenia funkcji do każdego z odbiorników.

   

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane