• Menu

  Dlaczego jeszcze nie korzystasz z Taxomatic?

  Kwestie księgowości są dla nowej firmy często problematyczne i wymagają pochylenia się nad nimi przez dłuższą chwilę. Płacenie sowitej, często kilkutysięcznej opłaty zewnętrznemu księgowemu jest dla wielu przedsiębiorców nie do przeskoczenia. Nic więc dziwnego, że szukają oni innego równie skutecznego rozwiązania, które przy okazji nie opróżni tak firmowego konta. Być może właśnie je znaleźliście?

  Rozwiązanie, o którym dziś mówimy to program o nazwie Taxomatic, służący do samodzielnego prowadzenia księgowości! To prawdopodobnie jedno z najciekawszych narzędzi na rynku, które nie zawiera wyłącznie podstawowych funkcji tak jak większość z dostępnych programów. Zastanówmy się, czym wyróżnia się spośród swojej konkurencji?

  Koszty po stronie przedsiębiorcy

  Przede wszystkim, Taxomatic może odznaczyć się niezwykle niską ceną, nawet za najbardziej zaawansowaną opcję do wyboru. Absolutnie najbardziej rozbudowany pakiet kosztuje zaledwie 99 złotych miesięcznie, co zdecydowanie jest czymś, na co pozwolić może sobie praktycznie każda firma. Możemy za tą cenę wykonać absolutnie każdą czynność, którą zajmie się profesjonalny księgowy. Potrzebujesz rozliczyć składki ZUS lub wystawić czy zaksięgować fakturę? Możecie się tym zająć już teraz i nie musisz czekać na wykonanie tego przez wynajętego księgowego! Przy okazji, zaoszczędzicie nawet kilka tysięcy złotych miesięcznie!

  Prostota

  Fakt samodzielnego obsługiwania programu do księgowości może być dla niektórych przedsiębiorców zadaniem nie do przeskoczenia. Przecież nawet wystawienie, chociażby faktury nieraz bywa zadaniem, na które poświęcamy zbyt dużo czasu. Właśnie dlatego, twórcy Taxomatic zwrócili szczególną uwagę na prostotę korzystania z programu. Został on zaprojektowany w taki sposób, abyście w moment mogli działać na korzyść swojej firmy. Już po jego włączeniu trafimy na intuicyjny panel główny, który można łatwo spersonalizować. Nie można zapomnieć także o rozwiniętej opcji pomocy i stałych aktualizacjach, zwłaszcza pod kątem prawnym!

  Estetyka jest również ważna!

  Cena i funkcjonalność to jedno, jednak ważne są także wrażenia wizualne. Podczas włączenia Taxomatic, od razu zauważa się przyjazną oku paletę barw, które na pewno sprawią, że księgowość będzie znacznie przyjaźniejsza. W programie dominuje kolor różowy, jednak absolutnie nie dominuje on na całym widocznym obszarze. Dzięki temu nasze oczy nie męczą się i znacznie łatwiej jest nam skupić się na wykonywaniu swojej pracy. To niezwykle ważne – przecież w księgowości potrzeba rzetelności i bezbłędności!

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane