logo
logo
logo
logo
DEC i partnerzy

DEC i Partnerzy – kluczowe rozwiązania
Opublikowano: 9 sierpnia 2017

Jeżeli ktoś nie rozumie, że można mu zabrać wszystko, co posiada to albo jest bardzo naiwny, albo nie znalazł się jeszcze w takiej sytuacji życiowej. Powiecie niby: to niemożliwe! Otóż nie, to wyjątkowo proste

Załóżmy czysto hipotetycznie, że jest taka wola systemu, by uszczknąć każdemu, kto ma, by dać tym, co nie mają. I stworzy się w dobrej wierze standard ustalania przez system, kto ma, a aparat przymusu podległy systemowi to wykona bez szemrania. Co więcej, nikt nam nie pomoże, gdyż system działa w tzw. dobrej wierze i wg ustalonych standardów. Zatem skoro uznał nas za wrogi sobie element, to będzie utwierdzał wszystkich w przekonaniu, że tak jest naprawdę.

Jak zatem w takiej sytuacji się zachować, jak sobie radzić? Czy można temu zapobiec?

Świat zna rozwiązania i mówimy to na bazie osobistych doświadczeń! Świat stworzył je, by zabezpieczyć się globalnie i nic nie może się z tym równać, a skoro tak, to należy zadać sobie pytanie nie „co robić”, tylko, czy ja też mogę z tego skorzystać? Otóż tak!

Kluczowymi elementami w tym wypadku jest zrozumienie zależności które opisywaliśmy we wcześniejszych naszych artykułach:

  1. Żadnych produktów finansowych, żadnych wirtualnych środków, żadnych obietnic bez pokrycia – tylko prawdziwe wartości.
  2. Zaufanie, wiarygodność, bezpieczeństwo, pewność, uczciwość, odpowiedzialność, zyskowność i poufność to powszechnie uznane wartości, do których, jeżeli dodamy tak uniwersalne i ponadczasowe jak wolność i posiadanie, to powstanie pewnego rodzaju dekalog wartości, wg którego niestety nie da się oferować w zgodzie z prawem zwyczajowym produktów inżynierii finansowej, opartych na obietnicy spełnienia, które zostały stworzone przez instytucje finansowe jako produkty służące dla czystego zysku oraz do spekulacji.
  3. Nie sztuką jest mieć „drogi złoty gadżet”, sztuką jest posiadać uznaną i potwierdzoną prawdziwą wartość.

Należy zaznaczyć, iż każde użyte tutaj słowo ma wyjątkowe znaczenie i decyduje o sensie całości tego, co określamy wiarygodnością, bezpieczeństwem i pewnością posiadania uznanej prawdziwej wartości.

Mówimy tutaj o światowym rozwiązaniu dostępnym dla nielicznych, inaczej myślących. Nie jest bowiem ważne co kto o tym wie, ale jak myśli i co z tym robi, ważne czy rozumie zależności? W naszej ocenie o wiarygodności, bezpieczeństwie i pewności posiadania decydują odpowiedzi na kluczowe cztery, no może pięć pytań:

Kto i jak tym zarządza? Posiadacz, właściciel on i tylko on, z wykorzystaniem niezależnego poza bankowego systemu on-line.

Co to jest? Metale szlachetne, a w szczególności złoto inwestycyjne w sztabach lokacyjnych wyłącznie w standardzie Good Delivery.

Gdzie przechowywane? W strefie neutralnej, geopolitycznie wolnej od ingerencji systemu.

Jak przechowywane? W pozabankowym systemie skarbców o najwyższym poziomie bezpieczeństwa, w reżimie składu celnego.

Jak zabezpieczone? Ubezpieczone do wartości odtworzeniowej z dnia odtworzenia, podlegające dodatkowo niezależnej kontroli wykorzystania środków i składowania.

Naprzeciwko opiniom wszystkich sceptyków stoi tutaj 6500 lat światowej historii złota i srebra jako prawdziwej wartości, która broni się samodzielnie bez niczyjego udziału.

Nie negujemy oczywiście innych rozwiązań. Jednak w takim rozumieniu stawiamy jednoznacznie złoto, srebro oraz inne metale szlachetne na czele wszystkich rozwiązań jako kluczowe, szczególnie w obliczu przedstawionych na wstępie zagrożeń.

Tylko złoto i srebro są prawdziwym pieniądzem, reszta to złudzenia

 Grzegorz Dec, Czesław Dec, Justyna Dec

 Współwłaściciele  firmy rodzinnej DEC i Partnerzy Sp. z o.o., Certyfikowani Doradcy ds. Metali Szlachetnych europejskiego i globalnego lidera w handlu metalami szlachetnymi Auvesta Edelmetalle AG z Holzkirchen  (Niemcy). Propagatorzy inwestowania w fizyczne metale szlachetne i strategiczne oraz zabezpieczania kapitału poprzez metale szlachetne, szczególnie białe srebro, platynę, pallad. Odtwórcy polskiego rynku handlu fizycznymi metalami szlachetnymi w  formie sztab lokacyjnych o  standardzie Good Delivery

 

 

Tagi: , , , , , , , ,

Udostępnij ten post:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Powiązane treści

cena złota

Cena złota przebiła psychologiczną barierę...

W poniedziałek 20 marca rano złoto przebiło psychologiczną bar...
obrączka ślubna

Jak sprawdzić, czy biżuteria faktycznie jest...

Biżuteria może swoim wyglądem łudząco przypominać złoto, jednak nie za...
Złoto

Świat finansów przypomniał sobie o złocie...

W świecie niestabilnej i coraz mniej przewidywalnej gospodarki coraz c...
złoto

Jak skutecznie inwestować w złoto?...

Inwestowanie jest trudną sztuką wyborów, ponieważ trzeba zadecydować,...