logo
logo
logo
logo
terminale płatnicze

Darmowe terminale płatnicze dla przedsiębiorców. Jak to działa?
Opublikowano: 7 października 2019

Polska Bezgotówkowa to program, w ramach którego przedsiębiorcy mogą otrzymać darmowe terminale płatnicze, ale nie tylko. Dowiedz się, jak zostać nowoczesnym i przyjaznym klientom przedsiębiorcą!

terminale płatnicze

Terminale płatnicze to urządzenia, bez których trudno wyobrazić sobie przedsiębiorstwo. Mimo to wciąż niektórzy przedsiębiorcy nie spieszą się z instalacją urządzeń płatniczych w obawie przed wysokimi kosztami. Niesłusznie.

Co to znaczy Polska Bezgotówkowa?

Polska Bezgotówkowa to inicjatywa wiodących na polskim rynku wydawców kart, agentów rozliczeniowych, Związku Banków Polskich i sektora publicznego. Związana jest z deklaracją przedstawicieli polskiego rządu, dotyczącą upowszechniania akceptacji płatności bezgotówkowych w naszym kraju.

Dzięki Polsce Bezgotówkowej przedsiębiorcy mogą otrzymać do trzech darmowych terminali płatniczych – pod warunkiem, że dotychczas, lub przez 12 ostatnich miesięcy nie przyjmowali płatności bezgotówkowych. Udział w Programie jest bezpłatny, a terminale trafiają do przedsiębiorców za darmo. Co więcej, przedsiębiorcy przez 12 miesięcy nie płacą nic za obsługę i wynajem terminala płatniczego.

Jak otrzymać darmowe urządzenie? By otrzymać darmowy terminal płatniczy należy wejść na stronę bezgotowki.pl, wybrać odpowiedni, dostosowany do danej firmy terminal płatniczy, wypełnić zgłoszenie, podając niezbędne informacje o działalności i przejść weryfikację. Po tym, gdy Fundacja Polska Bezgotówkowa zakwalifikuje daną firmę do programu, kurier doręczy terminale pod wskazany w zgłoszeniu adres. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat programu Polska Bezgotówkowa wejdź na stronę www.bezgotowki.pl.

Jaki terminal płatniczy wybrać?

W ramach programu do wyboru są terminale stacjonarne i przenośne. Standardowe terminale są niezawodne, wytrzymałe i łatwe w obsłudze. Idealnie nadają się do punktów stacjonarnych, np. w punkach kasowych w sklepach czy urzędach. Urządzenia akceptują płatności telefonem komórkowym oraz kartami płatniczymi Visa, Mastercard, Diners, JCB, UPI oraz płatności BLIKiem. Ponadto dostępne są w wersji stacjonarnej i przenośnej.

Terminal standardowy jest dostępny za darmo na 12 miesięcy, zaś po 12 miesiącach opłata za jego wynajem wynosi od 39 zł miesięcznie.

Inaczej jest w przypadku nowoczesnego terminala typu smart, który po 12 miesiącach umowy bezpłatnie przechodzi na własność przedsiębiorcy. Dzięki temu nie ma konieczności płacenia co miesiąc za jego wynajem. Terminal mobilny idealnie sprawdza się wszędzie tam, gdzie istnieje konieczność dotarcia z płatnością do klienta, czyli np. w restauracjach, firmach kurierskich czy w przypadku sprzedawców sezonowych.

Terminal typu smart gwarantuje wysoki stopień bezpieczeństwa, akceptuje płatności najpopularniejszymi kartami płatniczymi i BLIKiem. Posiada wytrzymałą baterię, ekran dotykowy i pozwala na przechowywanie elektronicznych potwierdzeń transakcji.

Tagi: , , ,

Udostępnij ten post:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Liczba komentarzy: 2 komentarze
  • kadle pisze:

    Hmm… jest eservice i darmowe terminale. Jeśli ktoś chce mieć terminal, to ma możliwość. Fakt są takie, że opcji płatności kartą firmy teraz po prostu tracą. Ludziom zależy na opcji płacenia bezgotówkowo. Bezpieczniej, szybciej i po prostu łatwo.

  • domeks pisze:

    Mam terminal eservice właśnie w ramach bezgotówkowej Polski. Nie ma większych ograniczeń przy ich przyznawaniu, ale nie pamiętam dokładnie zasad. Z terminala nie mam zamiaru rezygnować – mam z niego wiele korzyści tzn. większy przychód. Ludzie nie wychodzą ze sklepu, bo nie mają gotówki. Płacą kartą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Powiązane treści

leasing paneli fotowoltaicznych

Panele fotowoltaiczne w ramach leasingu...

W erze rosnącej świadomości ekologicznej i dynamicznego rozwoju techno...
ETF

ETF SP500 – gdzie kupić?...

Dla inwestorów to główny element portf...
Narodowy Fundusz Zdrowia

Sytuacja w NFZ – czyli coś poszło nie tak?...

Na świecie istnieją dwa modele korzystania z usług zdrowotnych: prywat...
Onboarding

Onboarding zdalny, czyli wdrożenie pracownika...

Jak ograniczyć rotację pracowników, obniżyć koszty zatrudnienia i zwię...