• Menu

  Czy wiesz, że lady recepcyjne zapewnią Twojej firmie pierwsze dobre wrażenie?

  Recepcja to często pierwsze miejsce spotkań z klientem, kontrahentem czy potencjalnym pracownikiem w firmie. Dlatego, warto zadbać, aby lada recepcyjna była dopasowana do wnętrza i był na niej zachowany porządek. Zadbana lada i komfortowe wnętrze z pewnością sprawią, że rozmowa, czy zapoznanie z osobą, która odwiedza naszą firmę będzie przyjemne i komfortowe. Grunt to zrobić dobre wrażenie!

  lada recepcyjna

  Dobra lada recepcyjna powinna być dopasowana do wnętrza i wielofunkcyjna

  Zwykłe biuro zdecydowanie nie jak tak reprezentatywne, jak dobrze dopasowana lada recepcyjna w biurze. Ułatwi ona nie tylko pracę zatrudnionym pracownikom, ale także wpłynie na wizerunek firmy w oczach klientów czy przyszłych pracowników w trakcie procesu rekrutacyjnego.

  Aby wybrać odpowiednią ladę recepcyjną do biura warto przede wszystkim skupić się na jej rozmiarze. Jeśli wybierzemy zbyt dużą ladę to optycznie pomniejszymy przestrzeń biura i będziemy mieć wrażenie, że we wnętrzu biura panuje chaos. Większe, dłuższe lady recepcyjne doskonale sprawdzają się we wnętrzach przestronnych i minimalistycznie zagospodarowanych przestrzeniach. Bardzo ważne jest także, aby wybrać ladę, która nie będzie zbyt wysoka, bowiem może to stanowić dyskomfort w trakcie rozmów z recepcjonistą.

  lada recepcyjna

  Na ogół lady recepcyjne nie mają szuflad, tylko blat roboczy. Dlatego, warto osobno zamówić kontener z szufladami, najlepiej mobilny, na kółkach. Tylko niektóre lady mają wbudowany kontener z szufladami. Można również za ladą postawić dodatkową szafkę, dzięki temu wszystkie akcesoria biurowe czy dokumenty schowamy i będziemy mogli zachować idealny porządek na blacie lady recepcyjnej. Ponadto, należy dobrze wymierzyć szerokość blatu, tak aby można było zostawić dodatkową, wolna przestrzeń np. do swobodnego podpisywania dokumentów czy listy pracowniczej.

  Wysokiej jakości lada recepcyjna to inwestycja na lata

  Zakup odpowiedniej lady recepcyjnej, dopasowanej do wnętrza to duża inwestycja w aranżację wnętrza biura. Dlatego, taki zakup trzeba dobrze przemyśleć. Ponadto zadbajmy o jak najdłuższą gwarancję, która pozwoli nam na ekspresową, profesjonalną naprawę lady, gdy pojawią się nieoczekiwane usterki w wyniku bieżącej eksploatacji. Właśnie taką gwarancję można otrzymać w firmie Contino.pl, która zajmuje się aranżacją wnętrz i projektowaniu wnętrz biurowych.

  Ergonomiczna lada recepcyjna – dokładnie taka, jakiej potrzebujesz

  Contino.pl od wielu lat cieszy się wielkim zaufaniem klientów, którzy potrzebują dopasowanej lady recepcyjnej w swoich przedsiębiorstwach. W gronie klientów firmy są także hotele, pensjonaty, banki oraz instytucje publiczne, które przede wszystkim potrzebują do swoich wnętrz – krzesła konferencyjne, stoły i lady recepcyjne.

  lada recepcyjna

  Firma Contino.pl po dogłębnej konsultacji i analizie biurowego wnętrza zaprojektuje od podstaw idealne stanowisko recepcyjne, które od razu zrobi dobre wrażenie na osobach przychodzących do firmy. Projektanci stawiają na estetyczne meble biurowe, które nie tylko dodadzą wnętrzu charakteru, ale i będą praktyczne w codziennym zastosowaniu.

  Dedykowane lady recepcyjne oferowane przez firmę Contino będą dopasowane do potrzeb pracowników oraz do całego wnętrza, tak, aby miejsce pracy było w pełni ergonomiczne oraz gotowe na rozwój firmy, np. wtedy gdy będzie potrzebne dodatkowe stanowisko dla nowego pracownika w recepcji.

  Contino w swoim portfolio propozycji lad recepcyjnych ma między innymi: lady okrągłe, prostokątne, duże, małe, mniej lub bardziej rozbudowane, klasyczne, ale i też te bardziej nowoczesne. Klienci mogą dopasować nie tylko kształt i wymiar lady, ale także wiodącą kolorystykę i designerskie motywy, które pojawią na poszczególnych elementach lady recepcyjnej.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane