• Menu

  Czy warto kupować poradniki?

  poradnikiZastanawiasz się, czy warto inwestować w poradniki? Lubisz czytać, ale tę półkę omijałeś zawsze z daleka? A może szukasz interesującego pomysłu na prezent i myślisz nad użyteczną lekturą? Dowiedz się, jaki dobry poradnik warto kupić.

  Choć poradniki jeszcze do niedawna były traktowane z przymrużeniem oka, obecnie przeżywają renesans. Na rynku wydawniczym każdego roku przybywa coraz więcej ciekawych pozycji, które warto posiadać w swojej biblioteczce.

  Poradniki finansowe – jak mądrze prowadzić domowy budżet

  Każdy bez wyjątku powinien zakupić choć jeden poradnik mówiący o tym, jak właściwie zarządzać domowym budżetem. Dzięki zawartym w nim wskazówkach każdego miesiąca łatwiej będzie nam zaoszczędzić kilka jak również mądrze wydawać i inwestować pieniądze. Jeżeli mamy znajomego, który wciąż się zadłuża i nigdy nic nie potrafi odłożyć, kupmy mu dobry poradnik finansowy, na przykład „Finansowy Ninja”.

  Poradniki zdrowego odżywiania – jak być zdrowym nie będąc na diecie

  Obecnie bycie fit jest w modzie, jednak nie każdy wie jak właściwie się odżywiać, albo jak interpretować sygnały wysyłane przez organizm. Całkiem możliwie, że to nie kolejna dieta jest zła, ale nasze podejście czy schorzenie, którego nie jesteśmy świadomi. Godną polecenia pozycją z tej kategorii jest między innymi: „Jelita wiedzą lepiej”, „Jadłodomia” czy „ Dieta warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej”.

  Poradniki dla rodziców – jak mądrze wychować swoją pociechę

  Bycie rodzicem nie jest łatwą rolą, więc warto sprawdzić zawczasu jakich błędów trzeba się ustrzec. Dzięki wiedzy zawartej w poradnikach będziemy potrafili stać się autorytetem dla dziecka, a także dowiemy się, jak z nim odpowiednio rozmawiać. W tym dziale znajdziemy szereg ciekawych pozycji, np. „Twoje kompetentne dziecko”, „Zamiast wychowania. O sile relacji z dzieckiem” czy „Jak mówić, żeby maluchy nas słuchały”.

  Poradniki skutecznego działania – jak stać się bardziej wydajnym i zadowolonym z własnych osiągnięć

  Jeżeli czujemy, że dni nam przelatują przez palce, a my stoimy w miejscu, albo że nasza praca nie daje nam satysfakcji, to warto zaopatrzyć się na przykład w „ 7 nawyków skutecznego działania” czy „Nowa psychologia sukcesu”. Dzięki nim dowiemy się, czemu jesteśmy nieefektywni zarówno w pracy jak i w domu, co nas blokuje przed podjęciem działania, a także jak zmienić swój sposób myślenia by być zadowolonym z siebie i swojego życia.

  Poradniki urodowe – jak w prosty sposób zatroszczyć się o wygląd

  Wydaje nam się, że wiemy jak dbać o siebie i że to nic trudnego. Jednak wiele z nas popełnia podstawowe błędy pielęgnacyjne. W ich wyniku zmagamy się z trądzikiem, podrażnieniami skóry, osłabionymi paznokciami czy wypadającymi włosami. Jeżeli chcemy się dowiedzieć, czemu tak się dzieje, zaopatrzmy się w odpowiedni poradnik, np. „Skin Coach”.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Artykuły powiązane

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Kategorie

 • Subskrybuj Nasz Biuletyn

 • Polecane